Rüyada makas görmek ne anlama geliyor? Rüyada makas görmenin yorumu

Rüyada makas görmek ne anlama geliyor? Rüyada makas görmenin yorumu

Rüyada makas görmek, iftira ve yalan olarak yorumlanır. Rüyada makas gören kişi, yapmadığı bir hata veya söylemediği bir söz nedeni ile iftiraya uğrar. karar.com olarak rüyada makas görmekle ilgili bilmeniz gerekenleri haberimizde bir araya getirdik…

Rüyada makas görmek, toplum içinde saygın bir kişi olmaya ve insanları yönlendirmeye işaret eder. Haberimizde, başkasının elinde makas görmek, makas bulduğunu görmek ve makas kırıldığını görmek gibi rüyada makas görmekle ilgili rüya tabirlerini bulabilirsiniz…

RÜYADA MAKAS GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada makas görmek hem olumlu hem de olumsuz yorumlara sahiptir. Bazı rüya yorucularına göre rüyada makas gören kişi, üzülmesine neden olacak haberler alır.

Rüyada makas görmek, farklı bir rüya tabirinde ise, rüyayı gören kişinin insanlar arasında önder olacağına, sıkıntılı bir durumda, toplumu yatıştıracağına ve problemlerin çözülmesi için yol göstereceğine işaret eder.

Kimi rüya yorumcularına göre, rüyada makas gören kişinin yeni bir çocuk haberi alacağı ve ailenin genişleyeceği anlamını taşır. Aynı zamanda rüyada makas gören kişinin serveti artar, yeni bir araç veya ev alır.

BAŞKASININ ELİNDE MAKAS GÖRMEK

Rüyada başkasının elinde makas görmek, mutluluğa kavuşma, merhametli akraba, makamda yükselme ve hayallerin gerçekleşmesi olarak yorumlanır.

MAKAS BULDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada makas bulduğunu görmek, rüya sahibinin sağlık problemlerinden kurtulacağı, rahata ve huzura kavuşacağı anlamını taşır. Bununla birlikte makas bulduğunu gören kişinin kazancı çoğalır ve tüm borçlarından kurtulur.

MAKAS KIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada makas kırıldığını görmek, olumsuz anlamlara sahiptir ve rüyayı
gören kişinin maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

MAKAS ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada makas aldığını görmek, ticaret hayatındaki başarılara ve çoğalacak gelire delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

MAKAS VERDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada makas verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin ihtiyaç sahibi birine ham maddi hem de manevi yardımda bulunacağı şeklinde yorumlanır.

20-02/11/p-090080.jpg

MAKASLA SAÇ KESTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada makasla saç kestiğini görmek, bazı rüya yorumlarında beklenmeyen bir anda ortaya çıkan yolculuk olarak yorumlanır. Bazı yorumlarda ise kişinin sürpriz bir şekilde birikim yapacağı ya da ticarette başarı sağlayacağı anlamını taşır.

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN