Rüyada yeşil soğan görmenin yorumu | Rüyada yeşil soğan görmek ne anlama geliyor?

Rüyada yeşil soğan görmenin yorumu | Rüyada yeşil soğan görmek ne anlama geliyor?

Rüyada yeşil soğan görmek, zor şartlar altında bir yaşam sürmeye, alın teri dökmeye ve çok çalışmaya işaret eder. Görülme şekline göre pek çok farklı anlamı bulunan rüyada yeşil soğan görmekle ilgili en ayrıntılı rüya tabirlerini karar.com’da bulabilirsiniz…

 

Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin geçimini sağlayacak geliri zor şartlar altında kazanacağına delalet eder. Yeşil soğan tarlası görmek, yeşil soğan yemek gibi farklı şekillerde yorumlanan rüyaların tabirlerini haberimizde bir araya getirdik. İşte ayrıntılar…

RÜYADA YEŞİL SOĞAN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin hayatının zorluklarla geçeceğine, kazancını elde etmek için büyük çaba sarf edeceğine ve pek çok zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada yeşil soğan görmek, aynı zamanda, rüyayı gören kişinin sonunda rahat edeceğine ancak bunun için büyük bedeller ödemek zorunda kalacağına işaret eder.

YEŞİL SOĞAN TARLASI GÖRMEK

Rüyada yeşil soğan tarlası görmek, rüya yorumcuları tarafından uğursuzluk olarak tabir edilmiştir. Rüyada yeşil soğan tarlası gören kişinin sevdikleri ile arasına soğukluk girer, tartışmalar yaşar, olayların büyümesiyle kavga etmek durumunda kalır.

Rüyada yeşil soğan tarlası görmek, dostlar ile düşman olmaya, sevilen kişiler ile aranın açılmasına ve kişinin çevresi ile geçiminin bozulmasına delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

YEŞİL SOĞAN YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada yeşil soğan yediğini görmek, genellikle olumsuz yorumlara sahiptir. Rüyayı gören kişinin kötü ve olumsuz olaylarla karşılaşacağına, keyfinin kaçıp ağzının tadının bozulacağına delalet eder. Rüyada yeşil soğan yediğini gören kişinin sağlığı bozulur, kazancı azalır. Böyle bir rüya gören kişinin günah işleyeceği ve yanlış hareketlerde bulunacağı şeklinde de yorumlar vardır.

20-01/30/yesil-sogan.jpg

TAZE SOĞAN GÖRMEK

Rüyada taze soğan görmek, rüyada yeşil soğan görmekle aynı anlama gelir ve aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin canını dişine takarak çalışması gerektiğine, elindeki mal varlığını çok zor şartlar altında elde edeceğine, yaşamının hep mücadele içinde geçeceğine delalet eder.

 

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN