Back To Top

Diğer Sakarya Haberleri

Gazeteci Ardan Zentürk Diş Hekimliği fakültesinde söyleşiye katıldı
Gazeteci Ardan Zentürk Diş Hekimliği fakültesinde söyleşiye katıldı Gazeteci Ardan Zentürk Diş Hekimliği fakültesinde söyleşiye katıldı.
Fındık hırsızları yakalandı: 3 tutuklama
Fındık hırsızları yakalandı: 3 tutuklama Sakarya’nın Erenler ilçesinde 23 çuval fındık çalan şahıslar jandarma ekiplerince yakalandı.
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde yeni dönem kayıtları başladı
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde yeni dönem kayıtları başladı Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yeni dönem kayıtları başlıyor.
‘Dilsiz millet milletsiz devlet olmaz’
‘Dilsiz millet milletsiz devlet olmaz’ SAÜ’de ‘Dilsiz millet milletsiz devlet olmaz’ isimli program düzenlendi.
Sakarya’da 2019’un ilk 9 ayında İŞKUR ile 12 bin 680 kişi iş sahibi oldu
Sakarya’da 2019’un ilk 9 ayında İŞKUR ile 12 bin 680 kişi iş sahibi oldu Sakarya İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı 4.
‘İyi Çocuk’ AKM’de sahnelendi
‘İyi Çocuk’ AKM’de sahnelendi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri Fiil Sanat tarafından sahnelenen ‘İyi Çocuk’ adlı çocuk oyunu ile devam etti.
Dualar Barış Pınarı Kahramanlarına
Dualar Barış Pınarı Kahramanlarına Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Serdivan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Barış Pınarı Harekatını desteklemek için bir araya geldiler.
Başkan Yüce, SAÜ öğrencileri ile AKOM’da buluştu
Başkan Yüce, SAÜ öğrencileri ile AKOM’da buluştu Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile AKOM’da buluştu.
Muhtarlık işleri müdürlüğü hızlı hizmetin kapısını aralayacak
Muhtarlık işleri müdürlüğü hızlı hizmetin kapısını aralayacak 19 Ekim Muhtarlar Günü, tüm Türkiye’de olduğu gibi Hendek’te de törenle kutlandı.
Muhtarlar Derneği Federasyon Başkanı Erdem, Atatürk anıtına çelenk koydu
Muhtarlar Derneği Federasyon Başkanı Erdem, Atatürk anıtına çelenk koydu Sakarya Muhtarlar Derneği Federasyon Başkanı Erdal Erdem muhtarlar günü vesilesiyle Atatürk anıtına çelenk bıraktı.
‘Aile Olmak’ belgeseli ve söyleşisi OSM’de
‘Aile Olmak’ belgeseli ve söyleşisi OSM’de Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Aile Olmak’ isimli belgesel ve ardından....
Macera Park’ta eğitim faaliyetleri sürüyor
Macera Park’ta eğitim faaliyetleri sürüyor Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta eğitim faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN