Back To Top

Diğer Sakarya Haberleri

’Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ 52 okulda 4 bin 800 öğrenciyle buluştu
’Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ 52 okulda 4 bin 800 öğrenciyle buluştu Sakarya Büyükşehir Belediyesi eğitim yılının ilk döneminde ‘Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ projesi ile 52 okulda 4 bin 800 öğrenciye çevre eğitimleri sundu.
SASKİ Genel Müdürü Keleş: \
SASKİ Genel Müdürü Keleş: "İçmesuyuna yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz" Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr.
Yeni hal kompleksi hizmet sunmaya başlıyor
Yeni hal kompleksi hizmet sunmaya başlıyor Sakarya’nın yeni hal kompleksi 21 Ocak Pazartesi günü hizmete başlıyor.
Başkan Toçoğlu, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’na katıldı
Başkan Toçoğlu, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’na katıldı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, MÜSİAD Sakarya Şubesinin 18.
Suriyeli öğrencilerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı
Suriyeli öğrencilerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı Sakarya genelinde temel eğitim ve ortaöğretim seviyesinde okula giden 2 bin 65 Suriyeli öğrenci ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
(ÖZEL) İstanbul’da yöneticiliği bıraktı, Sakarya’da koyun yetiştiriyor
(ÖZEL) İstanbul’da yöneticiliği bıraktı, Sakarya’da koyun yetiştiriyor İstanbul’da ticaret ve yöneticilik yaptıktan sonra emekli olan Sakaryalı besici İrfan Boz, Ukrayna’dan getirdiği Romonov koyunlarını Sakarya’da yetiştirip, satıp hem....
Annesini darp ederek öldüren şahıs akıl ve ruh sağlığı hastanesine sevk edildi
Annesini darp ederek öldüren şahıs akıl ve ruh sağlığı hastanesine sevk edildi Sakarya’nın Hendek ilçesinde annesini darp ederek öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkeme sonrası Bolu İzzet Baysal Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesine sevk edildi.
Sakarya’da yol kenarında erkek cesedi bulundu
Sakarya’da yol kenarında erkek cesedi bulundu Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yol genişletme yapan ekipler yol kenarında erkek cesedi buldu.
Kızının uyarılarını dinlemeyen yaşlı adam tüm parasını dolandırıcılara kaptırdı
Kızının uyarılarını dinlemeyen yaşlı adam tüm parasını dolandırıcılara kaptırdı Sakarya’daki kendisini telefonla arayan şahısların FETÖ ile ilişkisi olduğunu söyledikten sonra kızını arayan ancak kızının ‘dolandırıcılık olabilir’ uyarılarını....
Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nden SASKİ’ye ziyaret
Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nden SASKİ’ye ziyaret Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Mustafa Çolak, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’i ziyaret etti.
SAÜ’de Kur’an-ı Kerimle iletişim kurmanın anahtarları’ isimli seminer düzenlendi
SAÜ’de Kur’an-ı Kerimle iletişim kurmanın anahtarları’ isimli seminer düzenlendi Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından “Kur’n-ı Kerim’le İletişim Kurmanın Anahtarları” isimli bir seminer düzenlendi.
Keleş, ASKİ tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı
Keleş, ASKİ tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı SASKİ Genel Müdürü Dr.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN