29.03.2020  21:31
KAYNAK: 
KARAR

Şampiyon 25. bölüm izle: Yaman'ın vasiyeti ortaya çıkıyor

TRT 1'in sevilen dizisi Şampiyon yeni bölüm ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 25. bölüm fragmanına göre, Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler. Peki, Şampiyon 25. bölüm ne zaman, saat kaçta? Şampiyon son bölüm izle detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Şampiyon dizisi, 25. bölümüyle diziseverleri yine ekranlara kilitleyecek. Şampiyon son bölümde, Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar. Diziseverler, "Şampiyon yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?", "Şampiyon 25. bölüm izle", "Şampiyon son bölüm neler oldu?" sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Konusuyla dikkat çeken Şampiyon dizisinin 25. bölümü, 29 Mart 2020 Pazar günü saat 20.00'de TRT 1'de ekrana gelecek.

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM FRAGMAN

ŞAMPİYON FULL İZLE

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Şampiyon'un tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Şampiyon 25. bölümde; Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Öte yandan Suna bir şekilde Elif'in asıl amacının Fırat ve Yaman'ı kullanıp Derviş'in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif'e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.

Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır. Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler.

Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler.

Yaman'ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş'in paralarını Güneş'e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna'dan yardım ister. Fırat'ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur.

Suna Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat'a gösterir. Fırat şok olur.

ŞAMPİYON SON BÖLÜM NELER OLDU?

Şampiyon 24. bölümde; Yaman Berlin'de bir hastaneye yetiştirilir. Fırat, babası gibi gördüğü Yaman'ı hastanede bir başına bırakmayacaktır. Fakat Steiger maçı için antrenmanlara devam etmesi gerekmektedir. Doktorların hastaneden çıkmasına izin vermeyeceklerini bilen Yaman, Elif'ten, kendisini kaçırmasını ister. Evladı gibi gördüğü Fırat'ı Steiger maçında yalnız bırakmak istememektedir.

Zafer'in para aldığı tefeci Halim'in adamları Zafer'i tartaklamış ve Halim, parasını 48 saat içerisinde alamaması durumunda Zafer'e tehditler savurmuştur. Zafer ve Kado ikilisi çıkar yol ararlarken, Zafer'in aklına kafes dövüşlerine başlamak gelmiştir.

Kerem cephesinde ise sular durgundur. Bu durgunluk Kerem'in canını bir hayli sıkmaktadır. Bir an önce ayağa kalkma çabasındadır. Suna, Elif'in Fırat'a menajerlik yaptığını öğrenir. Bu durum canını bir hayli sıkar. Tansel'e gider ve artık bir an önce Elif'in gerçek yüzünü ortaya çıkarmasını ister.

Fırat, Steiger maçının son hazırlıklarına başlar. Zafer ve Kado'da kafes dövüşü için idmanlarına devam etmektedir. Maç günü gelir. Her ikisi de hayatlarının belki de en zorlu maçlarını çıkartırken, maçların sonunda hiç beklenmedik bir şekilde hayatlarındaki en kötü haberi alacaklardır.

ŞAMPİYON KONUSU NEDİR?

Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden yenilgisiz bir genç boksördür. Altın kemer maçına çıktığında hayatının biteceğinin farkında değildir. Dünya şampiyonu boksörü alt eder etmesine ama rakibi Kafkas'ın yumruklarına dayanamaz ve ölür. Fırat'ın yaşadığı talihsiz olayla hayatı değişir. Fırat o gece altın kemeri kazansa da hayatını, mesleğini ve hamile karısını kaybeder. 7 yıl sonra Fırat annesinden kalan ölümcül bir hastalığı olan Güneş için yeniden ringlere çıkıp dövüşmek zorunda kalır. Artık Fırat'ın istediği tek şey vardır oğlunu yaşatmak. Kafkas Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek.

ŞAMPİYON OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

Yapımcılığını BSK Yapım'dan Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller'in üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy , Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Meltem Savcı, İlayda Alişan, Berk Yaygın, Şahin Kendirci, Özlem Deniz Durmaz gibi isimler rol alıyor.

ŞAMPİYON NEREDE ÇEKİLİYOR?

26 Temmuz 2019'da yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisinin çekimleri İstanbul'da Suriçi, Balat ve Beykoz'da gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
Davutoğlu'ndan Mavi Marmara paylaşımı 
'Alternatif baro' AK Parti MYK'ya geliyor
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!