31.05.2020  12:59
SON GÜNCELLEME: 
31.05.2020  13:01
KAYNAK: 
KARAR.COM

Şampiyon 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon yayından kaldırıldı mı?

Şampiyon yayından kaldırıldı mı? Şampiyon 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ekranların ilgiyle taki pedilen dizisi Şampiyon'un yeni bölümlerinin uzun bir süredir yayınlanmaması, dizinin yeni sezonda olup olmayacağına dair tartışmaları beraberinde getirdi. İşte detaylar...

+
-

'Şampiyon neden yok?', 'Şampiyon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Şampiyon sezon finali mi yaptı?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. TRT 1'in güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Bu akşam saat 20.00'de 'Kral Şakir: Oyun Zamanı' adlı animasyon filmi ekrana gelecek. 29 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler. 'Şampiyon izle' detayları haberimizde...

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Normal zamanda her pazar günü TRT 1 ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Şampiyon dizisinin 26. bölümünün yayın tarihi belli değil.

Yapımcı firmadan veya kanal yönetiminden açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını dolayısıyla birçok dizi setinde olduğu gibi Şampiyon dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ŞAMPİYON FİNAL Mİ YAPTI?

Sosyal medyada diziyle ilgili soruları yanıtlayan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, dizinin 1 sezon için planlandığını ve mayıs ayında 35. bölümüyle final yapacağını açıklamıştı. Fakat koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerin ertelenmesi, dizinin akıbetini muammaya sürükledi. Şampiyon dizisinin yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve ne zaman final yapacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

ŞAMPİYON 26. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Genç bir boksörün hayatının anlatıldığı Şampiyon dizisinin 26. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı. Şampiyon yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ŞAMPİYON 26. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Şampiyon dizisinin 26. bölüm fragmanı da yayınlanmadı. Şampiyon yeni fragman paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM FRAGMAN

ŞAMPİYON SON BÖLÜM İZLE

TRT 1'in sevilen dizisi Şampiyon'un tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Şampiyon dizisinin 26. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Şampiyon yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Şampiyon 25. bölümde; Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Öte yandan Suna bir şekilde Elif'in asıl amacının Fırat ve Yaman'ı kullanıp Derviş'in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif'e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.

Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır. Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler.

Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler.

Yaman'ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş'in paralarını Güneş'e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna'dan yardım ister. Fırat'ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur.

Suna Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat'a gösterir. Fırat şok olur.

ŞAMPİYON KONUSU NEDİR?

Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden yenilgisiz bir genç boksördür. Altın kemer maçına çıktığında hayatının biteceğinin farkında değildir. Dünya şampiyonu boksörü alt eder etmesine ama rakibi Kafkas'ın yumruklarına dayanamaz ve ölür. Fırat'ın yaşadığı talihsiz olayla hayatı değişir. Fırat o gece altın kemeri kazansa da hayatını, mesleğini ve hamile karısını kaybeder. 7 yıl sonra Fırat annesinden kalan ölümcül bir hastalığı olan Güneş için yeniden ringlere çıkıp dövüşmek zorunda kalır. Artık Fırat'ın istediği tek şey vardır oğlunu yaşatmak. Kafkas Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek.

ŞAMPİYON DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER??

Yapımcılığını BSK Yapım'dan Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller'in üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy , Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Meltem Savcı, İlayda Alişan, Berk Yaygın, Şahin Kendirci, Özlem Deniz Durmaz gibi isimler rol alıyor.

ŞAMPİYON NEREDE ÇEKİLİYOR?

26 Temmuz 2019'da yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisinin çekimleri İstanbul'da Suriçi, Balat ve Beykoz'da gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
Türkiye'nin en yüksek köprüsü açıldı
Erdoğan’dan “Srebrenitsa Soykırımı” açıklaması
Okullarda hibrit eğitim modeli olabilir
Beğendik (Botan) Köprüsü nerede?
Nasıl hayır diyebiliyorsunuz?
Kardeşi gözlerinin önünde boğuldu
Çocukların hangi okula başlayacağı belli oldu