16.07.2020  18:12
SON GÜNCELLEME: 
16.07.2020  18:31
KAYNAK: 
KARAR.COM

Şampiyon 30. yeni bölüm özeti ve fragmanı | Fırat, çocuğunun hastalığıyla yıkılıyor!

Final bölümüne adım adım yaklaşan Şampiyon dizisinin 30. yeni bölüm fragmanı, izleyenleri hüzünlendirdi. Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Gizem Karaca, Yıldız Çağrı Atiksoy, İlayda Alişan'ın başrollerinde yer aldığı Şampiyon'un yeni bölümünde, çocuğunun organ nakli olması gerektiğini öğrenen Fırat'ın dünyası başına yıkılacaktır. İşte detaylar...

+
-

'Şampiyon 30. bölüm ne zaman ve saat kaçta?', 'Şampiyon yeni bölüm neler olacak?' sorularının yanıtları internette araştırılıyor. TRT 1'in ilgiyle takip edilen yapımlarından biri olan Şampiyon, 30. yeni bölümüyle bu akşam diziseverlerle buluşacak. Yayınlanan son fragmana göre; icra memurları eve gelerek otomobillere el koymuştur. İşte 'Şampiyon izle' detayları...

ŞAMPİYON 30. BÖLÜM 1. FRAGMAN

30. BÖLÜM NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

Ekranların sevilen dizisi Şampiyon'un 30. bölümü, 16 Temmuz 2020 Perşembe günü saat 20.00'de TRT 1'de ekranlara gelecek.

ŞAMPİYON NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Fısıltı gazetesinde yer alan haberlere göre, sevilen yapım 6 Ağustos 2020 Perşembe günü yayınlanacak 33. bölümüyle final yapacak.

ŞAMPİYON İZLE

Ekranların iddialı yapımlarndan biri olan Şampiyon dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Şampiyon dizisinin 30. bölümünde; Paris'te hayatının en önemli boks maçına çıkan Fırat, çocuğunun karaciğer nakli olması gerektiğini öğrenince şoke olmuştur.

Yeğenini kaybedetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Suna'nın boksa karşı bakış açısı değişmiştir. Sevdiği adamı kaybetmek istememekte, tıpkı geçmişte olduğu gibi yarı yolda kalmaktan korkmaktadır.

Suna ve Fırat'ın evlilik kararı alması herkes tarafından mutlulukla karşılanırken, Güneş bu duruma tepki gösterir. Suna'nın annesinin yerini alacağını düşünen Güneş, üzüldüğünü, kıskandığını, belki de korktuğunu belli etmeksizin içine kapanır.

Suna ve Fırat'ın evlilik kararını öğrenen Tansel, deliye döner. Fırat'ı 'bitirmek için' etkili bir plan yapar. Fırat ise Selvi ve Zafer'i barıştırmak için adım atmaktadır. Bu konuda Nesli'den yardım ister.

ŞAMPİYON 30. BÖLÜM 2. FRAGMAN

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Şampiyon dizisinin 29. bölümünde; Tahkim kurulu Zafer'in ifadesi neticesinde Fırat'ın bilinçli olarak doping yapmadığı hükmüne varır. Zafer ifadesiyle sonucu değiştirmiş ama Fırat'ı kurtarmak uğruna kendi kariyerini de feda etmiştir. Kurul, Zafer'in lisansını ömür boyu iptal eder.

Nesli ve Kerem, Güneş'in vücudunda beliren kırmızı lekeler yüzünden panik olup Suna'ya ulaşmaya çalışırlar. Tansel cephesinde ise Suna ile evlenme planları suya düşmüştür. Tansel Suna'dan bunun intikamını almak için babasının eski borçlarını ortaya çıkarıp elinde ne var ne yok her şeyini almaya karar verir. Tansel'den gelen tebligatı alan Kerem deliye dönmüştür. Soluğu Tansel'in yanında alır. Nesli onu durdurmayı başaramaz.

Doping konusunda kamuoyu nezdinde kendini aklayan Fırat, Doukha maçı için tekrar anlaşma yapar. Maç Paris'te olacak ve seyircisiz oynanacaktır. Fırat, Zafer ve Kado'yla birlikte vakit kaybetmeden antrenmanlara başlar.

Bu sırada Güneş'in vücudundaki lekeler geçmemiştir. Suna'nın yaptırdığı tahlillerde yolunda gitmeyen bir şey vardır. Suna durumu Zafer'le konuşur. Çünkü maç öncesi Güneş'in durumunu Fırat'a söyleyip söylememe konusunda tereddütleri vardır. Fırat, Zafer ve Kado'yla, Güneş'le ilgili olumsuz gelişmelerden habersiz bir şekilde maç için Paris'e gider...

Paris'te gerçekleştirilen basın toplantısı sırasında Zafer bir yandan Güneş'in durumu için Suna ile mesajlaşır. Ancak Suna mesajları görmemiştir. Çünkü o sırada Güneş'le alakalı çok kötü bir haber almıştır.

ŞAMPİYON KONUSU NEDİR?

Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden yenilgisiz bir genç boksördür. Altın kemer maçına çıktığında hayatının biteceğinin farkında değildir. Dünya şampiyonu boksörü alt eder etmesine ama rakibi Kafkas'ın yumruklarına dayanamaz ve ölür. Fırat'ın yaşadığı talihsiz olayla hayatı değişir. Fırat o gece altın kemeri kazansa da hayatını, mesleğini ve hamile karısını kaybeder. 7 yıl sonra Fırat annesinden kalan ölümcül bir hastalığı olan Güneş için yeniden ringlere çıkıp dövüşmek zorunda kalır. Artık Fırat'ın istediği tek şey vardır oğlunu yaşatmak. Kafkas Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek.

ŞAMPİYON DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını BSK Yapım'dan Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller'in üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman, Gizem Karaca, Yıldız Çağrı Atiksoy, Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Meltem Savcı, İlayda Alişan, Berk Yaygın, Şahin Kendirci, Özlem Deniz Durmaz gibi isimler rol alıyor.

ŞAMPİYON NEREDE ÇEKİLİYOR?

26 Temmuz 2019'da yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisinin çekimleri İstanbul'da Suriçi, Balat ve Beykoz'da gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
ABD ve Çin'in ardından üçüncü sıradayız
İşte etkisiz hale getirilen terörist sayısı
Unuttuğu çantasını almaya geldi, fünye ile patlatıldığını gördü
Yerli elektrikli ekskavatörü kullandı
Torununun düğününden dönerken öldü
Şehit Uzman Çavuş Süleyman Ural son yolculuğuna uğurlandı
Bu sefer kuyumcu vatandaşları soydu