05.04.2020  17:48
SON GÜNCELLEME: 
19.04.2020  16:07
KAYNAK: 
KARAR

Şampiyon bu hafta neden yok? Şampiyon'un çekimleri durduruldu

TRT 1'in sevilen dizisi Şampiyon yeni bölüm neden yok? Diziseverlerin ilgiyle takip ettiği Şampiyon'un çekimlerine, koronavirüs salgını nedeniyle ara verildi. Peki, Şampiyon yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Şampiyon 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte detaylar...

+
-

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Şampiyon'un bu akşam yayınlanması gereken 26. bölümü ekrana gelmeyecek. Yeni bölümün yerine saat 20.00'de, Hintli aktör Salman Khan'ın başrolünde yer aldığı yabancı film Sultan yayınlanacak. Peki, "Şampiyon neden yok?", "Şampiyon 26. bölüm ne zaman saat kaçta?", "Şampiyon full izle" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

TRT 1'de pazar akşamları saat 20.00'de yayınlanan Şampiyon dizisinin 26. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Şampiyon dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ŞAMPİYON 26. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Genç bir boksör hayatının konu edildiği Şampiyon dizisinin 26. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Şampiyon yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ŞAMPİYON 26. BÖLÜM FRAGMAN

Şampiyon dizisinin 26. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Şampiyon yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM FRAGMAN

ŞAMPİYON FULL İZLE

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Şampiyon'un tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Şampiyon dizisinin 26. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Şampiyon yeni bölüm ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

ŞAMPİYON SON BÖLÜM NELER OLDU?

Şampiyon 25. bölümde; Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Öte yandan Suna bir şekilde Elif'in asıl amacının Fırat ve Yaman'ı kullanıp Derviş'in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif'e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.

Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır. Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler.

Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler.

Yaman'ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş'in paralarını Güneş'e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna'dan yardım ister. Fırat'ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur.

Suna Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat'a gösterir. Fırat şok olur.

ŞAMPİYON KONUSU NEDİR?

Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden yenilgisiz bir genç boksördür. Altın kemer maçına çıktığında hayatının biteceğinin farkında değildir. Dünya şampiyonu boksörü alt eder etmesine ama rakibi Kafkas'ın yumruklarına dayanamaz ve ölür. Fırat'ın yaşadığı talihsiz olayla hayatı değişir. Fırat o gece altın kemeri kazansa da hayatını, mesleğini ve hamile karısını kaybeder. 7 yıl sonra Fırat annesinden kalan ölümcül bir hastalığı olan Güneş için yeniden ringlere çıkıp dövüşmek zorunda kalır. Artık Fırat'ın istediği tek şey vardır oğlunu yaşatmak. Kafkas Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek.

ŞAMPİYON OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

Yapımcılığını BSK Yapım'dan Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller'in üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy , Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Meltem Savcı, İlayda Alişan, Berk Yaygın, Şahin Kendirci, Özlem Deniz Durmaz gibi isimler rol alıyor.

ŞAMPİYON NEREDE ÇEKİLİYOR?

26 Temmuz 2019'da yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisinin çekimleri İstanbul'da Suriçi, Balat ve Beykoz'da gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
Bin 458 terörist etkisiz hale getirildi
Köy camisini yenilediler
Çığ faciasında yürek yakan kareler
Bayramı kana bulayacaklardı
'Seni paramla satın alırım' hakaret değil
G-3 mermisiyle vurulan askerin şüpheli ölümü
Erzincan'da bir çoban donarak öldü