Back To Top
Şanlıurfa’de Kızılay gönüllüleri iftarda buluştu

Şanlıurfa’de Kızılay gönüllüleri iftarda buluştu

 - Son Güncelleme: 15.05.2019 Çarşamba 16:11
Şanlıurfa’de Kızılay gönüllüleri iftarda buluştu
- A +

Türk Kızılayı Şanlıurfa Şubesi çalışanları ve gönülleri iftar yemeğinde bir araya geldi

Şanlıurfa’da özel bir lokantada düzenlenen iftar yemeğine Şanlıurfa Şube Başkanı Dr. Ahmet İnan, Karaköprü İlçe Kaymakamı Ahmet Yıldız, Türk Kızılay bünyesinde çalışanlar ve basın mensupları katıldı. Türk Kızılay Şube Başkanı Dr. Ahmet İnan, Ramazan ayında yardıma muhtaç mazlumların yanında olacaklarını belirtti.

“Yardıma muhtaç mazlumların yanındayız”

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Şanlıurfa Türk Kızılay Şube Başkanı Dr. Ahmet İnan, “Şanlıurfa Kızılay Şubesi olarak Kızılay’ın bir iftar etkinliğini yerine getirdik. Bizde kayıtlı olan bütün insanlarla birlikte çok özel, çok duygusal bir iftar yaptık. Kızılay Şanlıurfa Şubesi tabi ki sadece iftar faaliyetleriyle değil, gıda yardımı, giyim yardımıyla, ilk yardım hizmetleriyle, kan hizmetleriyle sosyal ürün politikalarıyla akla gelecek her konuda yardıma muhtaç inşaları mutlaka bir araya getirerek çok değerli bağışçı insanlarımızla birlikte bir kaynaştım haline getiriyoruz. Kutsal bir aydayız, Ramazan ayındayız. Elbette fitre zekat gibi müesseselerinde tam olarak sahibine ulaştıran en önemli kurumlardan biriside kızılaydır. Kızılay din, dil, ırk, renk ayrımı gözetmeksizin toplumun her kesimindeki yardıma muhtaç mağdur ve mazlum insanların yanında olmaktadır. Tabi bu sadece Urfa’da değil Türkiye’nin her yerinde aynı zamanda Yurt dışında da 140 ilde de temsilciliği vardır. Yine hiçbir ayrım gözetmeksizin yardıma muhtaç mazlumların yanındadır” diye konuştu.

ŞANLIURFA/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN