29.03.2020  19:54
SON GÜNCELLEME: 
06.05.2020  16:21
KAYNAK: 
KARAR.COM

Savaşçı yeni bölüm neden yok? Savaşçı dizisi iki hafta üst üste ara verdi

Ekranların uzun soluklu dizisi Savaşçı yeni bölüm neden yok? Her bölümü ilgiyle takip edilen Savaşçı'nın 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverler, Savaşçı yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Savaşçı son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yeni bölümü bu hafta da ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Savaşçı'nın yerine 'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?' isimli Türk filmi yayınlanacak. Peki, 'Savaşçı yeni bölüm neden yok?', 'Savaşçı 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı?', 'Savaşçı son bölüm neler oldu?' Detayları KARAR.com okurları için derledik...

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Fox TV'de 29 Mart 2020 Pazar günü yayınlanması planlanan Savaşçı dizisinin 97. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Savaşçı dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

İddialı konusuyla dikkat çeken Savaşçı dizisinin 97. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Savaşçı yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

SAVAŞÇI 97. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Savaşçı'nın 97. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Savaşçı yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SAVAŞÇI 96. BÖLÜM 1. FRAGMAN

SAVAŞÇI 96. BÖLÜM 2. FRAGMAN

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Fox TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Savaşçı'nın tüm bölümlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Savaşçı 97. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Savaşçı yeni bölüm özeti yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Savaşçı 96. bölümde; Yüzbaşı Haydar'ın Türk Üssü'nden uzaklaştırdığı bomba yüklü araç infilak ederken, Kılıç Timi Yörük Haydar'ın akibetini merak ediyordur. Bu arada karargaha gelen, kaynağı belli olmayan bir istihbarat herkesi şaşkına çevirir. Hemen harekete geçen Kılıç Timi, Kopuz Albay'ın yaptığı plan doğrultusunda ikiye bölünür. Ancak gelişen ilginç olaylar, kafaları daha da karıştırır. Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa karargahta, büyük bir tedirginlikle timden gelecek haberi beklerken, Kılıç Timi her şeyden habersiz kendileri için hazırlanmış tuzağa adım adım yaklaşmaktadır...

SAVAŞÇI KONUSU NEDİR?

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihracıyla dağılma noktasına gelmiştir. Darbe girişiminden hemen sonra, darbeci örgütün kumpas suçlamalarıyla hapiste bulunan iki subay, Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok, Özel Kuvvetler Komutanlığındaki görevlerine dönmeleri için serbest bırakılırlar. Albay'a verilen görev, Bordo Bereliler'in efsanevi 'Kılıç Timi'ni tekrar bir araya getirmesi, sonra da derhal göreve başlamasıdır.

Albay Kopuz, görevi kabul eder ve Kılıç Timi tekrar bir araya gelir. Şimdi, Yüzbaşı Kağan Bozok'un komuta ettiği tim, bir kez daha en zorlu görevler için hazırdır. Hayatının bu önemli dönemecinde, Kağan'ın hayatına Aslı girer. Zorlu bir kişilik olan Aslı, Kağan’ın dünyasına, kişiliğine, dünya görüşüne tamamen ters olsa da, zamanla büyük bir aşka dönüşecek ilk adım atılmıştır. Hapiste olduğu dönemde büyük zorluklar yaşayan annesi Selver ve kızkardeşi Yıldız da, Kağan'ın dönüşüyle rahat bir nefes alırlar.

Tim'in abisi Bayram Başçavuş, en genç üyeleri Galip ve Emre, Burak Üsteğmen, Murat Teğmen, astsubaylar Turan ve Selçuk; Yüzbaşı Kağan'ın komutasında, sınırdan girecek kalabalık bir terörist grubunu engellemek için ilk operasyonlarına çıkarlar. O sırada aldıkları bir başka haber ise, onları bir yol ayrımında bırakacaktır; örgüt yöneticisinin telsizinden hiç ummadıkları bir ismin sesini duyarlar. Şimdi Kılıç Timi, ölümcül bir tuzağa ilerlemekle en önemli zaferini kazanmak arasında bir yol ayrımındadır. Tim, bir kez daha kılıcın keskin ucunda yürüyecektir.

SAVAŞÇI DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLER?

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Bülent İşbilen ve Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, senaryosu Süleyman Çobanoğlu'na ait olan Savaşçı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yörük Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat), Uğur Biçer (Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Galip Aygün), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Ali Tarık Fındık, Doğan Bayraktar (Kıdemli üst çavuş Selçuk Yenilmez), Ali İl (Murat Kopuz), Deniz Çom (Elsa), Evren Erler (Melik), Sertan Erkaçan, Nazan Diper (Selver Bozok), Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu), Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen), Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu), Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Yeliz Akkay, Zeynep Elçin, Onur Özaydın, Münire Apaydın, Lesli Karavil, Şahverdi Ali Eren, Alp Öyken, Alma Teziç (Pia), Yıldız Çağrı Atiksoy (Aslı Özkaynak), Burak Sarımola (Temo) gibi izimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Türkiye, dünyada ikinci sırada
Frekanslara herkes ulaşabiliyordu
Binlerce terörist etkisiz hale getirildi
Yeni partilere engel yasası yetmez
Ekonomik endişe 3 ayda 7 puan arttı
Bakanlık'tan doktorlara ilginç yanıt
Köy camisini yenilediler