31.05.2020  13:15
KAYNAK: 
KARAR.COM

Savaşçı yeni sezonda olacak mı? Savaşçı 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı yeni sezonda olacak mı? sorularının yanıtlarını sayfamızda aktardık. Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yeni bölümlerinin 2 ayı aşkın süredir ekranlara gelmemesi, dizinin final ya da sezon finali yaptığına ilişkin bilinmezliğe neden oldu. Yeni sezonda diziseverleri neler bekliyor? İşte detaylar...

+
-

'Savaşçı sezon finali mi yaptı, bitti mi?', 'Savaşçı 97. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Savaşçı neden yok?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Diziseverlerin ilgiyle taki pettiği dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Fox TV'de bu akşam saat 20.00'de Türk filmi 'Özgür Dünya' ekrana gelecek. 15 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; gelişen ilginç olaylar, kafaları karıştırır. Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa karargahta, büyük bir tedirginlikle timden gelecek haberi beklemektedir. 'Savaşçı izle' detayları haberimizde...

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Corona virüs salgın hastalığı öncesinde her pazar günü Fox TV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Savaşçı dizisinin 97. bölümünün yayın tarihi netleşmiş değil.

Yapımcı firmadan veya kanal yönetiminden açıklama yapılmasa da ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Savaşçı dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

SAVAŞÇI 97. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan Savaşçı dizisinin 97. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil. Savaşçı yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

SAVAŞÇI 97. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Savaşçı'nın 97. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Savaşçı yeni fragman paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SAVAŞÇI 96. BÖLÜM 1. FRAGMAN

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Ekranların uzun soluklu dizisi Savaşçı'nın tüm bölümlerine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Savaşçı dizisinin 97. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Savaşçı yeni bölüm özet bilgileri yayınlanması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Savaşçı 96. bölümde; Yüzbaşı Haydar'ın Türk Üssü'nden uzaklaştırdığı bomba yüklü araç infilak ederken, Kılıç Timi Yörük Haydar'ın akibetini merak ediyordur. Bu arada karargaha gelen, kaynağı belli olmayan bir istihbarat herkesi şaşkına çevirir. Hemen harekete geçen Kılıç Timi, Kopuz Albay'ın yaptığı plan doğrultusunda ikiye bölünür. Ancak gelişen ilginç olaylar, kafaları daha da karıştırır. Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa karargahta, büyük bir tedirginlikle timden gelecek haberi beklerken, Kılıç Timi her şeyden habersiz kendileri için hazırlanmış tuzağa adım adım yaklaşmaktadır...

SAVAŞÇI 96. BÖLÜM 2. FRAGMAN

SAVAŞÇI KONUSU NEDİR?

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihracıyla dağılma noktasına gelmiştir. Darbe girişiminden hemen sonra, darbeci örgütün kumpas suçlamalarıyla hapiste bulunan iki subay, Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok, Özel Kuvvetler Komutanlığındaki görevlerine dönmeleri için serbest bırakılırlar. Albay'a verilen görev, Bordo Bereliler'in efsanevi 'Kılıç Timi'ni tekrar bir araya getirmesi, sonra da derhal göreve başlamasıdır.

Albay Kopuz, görevi kabul eder ve Kılıç Timi tekrar bir araya gelir. Şimdi, Yüzbaşı Kağan Bozok'un komuta ettiği tim, bir kez daha en zorlu görevler için hazırdır. Hayatının bu önemli dönemecinde, Kağan'ın hayatına Aslı girer. Zorlu bir kişilik olan Aslı, Kağan’ın dünyasına, kişiliğine, dünya görüşüne tamamen ters olsa da, zamanla büyük bir aşka dönüşecek ilk adım atılmıştır. Hapiste olduğu dönemde büyük zorluklar yaşayan annesi Selver ve kızkardeşi Yıldız da, Kağan'ın dönüşüyle rahat bir nefes alırlar.

Tim'in abisi Bayram Başçavuş, en genç üyeleri Galip ve Emre, Burak Üsteğmen, Murat Teğmen, astsubaylar Turan ve Selçuk; Yüzbaşı Kağan'ın komutasında, sınırdan girecek kalabalık bir terörist grubunu engellemek için ilk operasyonlarına çıkarlar. O sırada aldıkları bir başka haber ise, onları bir yol ayrımında bırakacaktır; örgüt yöneticisinin telsizinden hiç ummadıkları bir ismin sesini duyarlar. Şimdi Kılıç Timi, ölümcül bir tuzağa ilerlemekle en önemli zaferini kazanmak arasında bir yol ayrımındadır. Tim, bir kez daha kılıcın keskin ucunda yürüyecektir.

SAVAŞÇI DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLER?

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Bülent İşbilen ve Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, senaryosu Süleyman Çobanoğlu'na ait olan Savaşçı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yörük Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat), Uğur Biçer (Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Galip Aygün), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Ali Tarık Fındık, Doğan Bayraktar (Kıdemli üst çavuş Selçuk Yenilmez), Ali İl (Murat Kopuz), Deniz Çom (Elsa), Evren Erler (Melik), Sertan Erkaçan, Nazan Diper (Selver Bozok), Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu), Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen), Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu), Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Yeliz Akkay, Zeynep Elçin, Onur Özaydın, Münire Apaydın, Lesli Karavil, Şahverdi Ali Eren, Alp Öyken, Alma Teziç (Pia), Yıldız Çağrı Atiksoy (Aslı Özkaynak), Burak Sarımola (Temo) gibi izimler yer alıyor.

SAVAŞÇI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Savaşçı dizisinin dağlık alanda geçen sahneleri Konya ve Ankara'da gerçekleşiyor. Dağ sahneleri dışında kalan diğer sahnelerin çekimi ise Eskişehir'de gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
İstanbul'da asker uğurlama yasaklandı
İstanbul ve 9 il için 'sarı' uyarı!
Devletin elinden alıp katletti
Tapulu arazisinden geçen yolu kapattı
İkinci Şentop dönemi
İşte 81 ilde seyahat edilebilen izin belgesini almanın yolu
Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi nerede?