Back To Top
AK Parti, seçim yenilgisini masaya yatıracak

AK Parti, seçim yenilgisini masaya yatıracak

 - Son Güncelleme: 25.06.2019 Salı 09:33
AK Parti, seçim yenilgisini masaya yatıracak
- A +

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kaybedilen İstanbul seçiminin ardından teşkilatlara yönelik ilk mesajlarını, bugün Meclis Grubu'nda verecek. Kapsamlı seçim analizi ise AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nda yapılacak.

AK Parti, kaybedilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini bugünkü MYK'da masaya yatırılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kaybedilen İstanbul seçiminin ardından teşkilata yönelik ilk mesajlarını ise bugün saat 11.30'da toplanacak olan Meclis Grubu'nda verecek.

Kapsamlı seçim analizi ise AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nda yapılacak. MYK'da, İstanbul seçimlerinde ortaya çıkan tablo, oy oranları, kampanya stratejisi, seçmenin mesajları, teşkilatın performansı, seçim tekrarının seçmen üzerindeki etkileri, yüksek ve düşük oy gelen ilçeler detaylarıyla ele alınacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, G-20 Zirvesi'nden sonra hem uzun süredir konuşulan kabinedeki revizyon hem de AK Parti teşkilatındaki yenilenme ve değişim için düğmeye basması bekleniyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN