Back To Top
AK Partili Göktaş: Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin

AK Partili Göktaş: Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin

 - Son Güncelleme: 19.03.2019 Salı 00:28
AK Partili Göktaş: Erdoğan\'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin
- A +

AK Parti Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Göktaş'ın, bir organizasyon sırasında kaydettiği, "AK Parti'ye, Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin" sözleri sosyal medyada vatandaşların tepkisini çekti.

Aday listelerinin açıklanması öncesi Şanlıurfa'da Eyyübiye Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıklayan AK Partili Mustafa Göktaş, partisinin Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyonda açıklamalarda bulundu.

Göktaş'ın, Metin Baydilli'ye destek olmak için kaydettiği, "AK Parti'ye, Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin"sözleri ise tepkiye neden oldu.

'CENNETİN ANAHTARI CEBİNİZE GİRSİN'

Göktaş, burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kaydetti:

"Analarım, bacılarım, Allah için Peygamber için Metin Baydilli'ye destek çıkın. Benim 32 devlet gezdim. Sudan'a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar alıp Ömer Beşir'in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım. Türkiye'nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart'a AK Parti'ye oy verin Erdoğan'a oy verin. Erdoğan'a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin."

Yükleniyor...

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN