25.05.2020  18:26
SON GÜNCELLEME: 
25.05.2020  20:32
KAYNAK: 
KARAR.COM

Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı yeni sezonda olacak mı?

Sefirin Kızı yeni sezonda olacak mı? Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını sayfamızda aktardık. Star TV'nin güçlü kadrsuyla beğeni toplayan dizisi Sefirin Kızı'nın yeni bölümlerinin 2 aya yakın bir süredir ekranlara gelmemesinin ardından bu sezon yayınlanmamasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni sezonda olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. İşte detaylar...

+
-

'Sefirin Kızı 16. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Sefirin Kızı sezon finali mi yaptı, bitti mi?', 'Sefirin Kızı bu akşam var mı yok mu?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Ekranların sevilen dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Star TV'de bu akşam saat 20.00'de 'Hızlı ve Öfekli 7' adlı yabancı film yayınlanacak. 30 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Gediz, Sancar'ı katil olmaktan vazgeçirmiştir fakat bu kez kendisi Akın'a olan öfkesine yenik düşmüştür. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine getirmiştir. 'Sefirin Kızı izle' detayları haberimizde...

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Koronavirüs salgın hastalığı öncesinde pazartesi günleri Star TV'de saat 20.00'de ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül corona virüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Sefirin Kızı dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, dizinin çekimlerine ara verildiğini duyurmuştu. Sosyal medyada açıklamada bulunan Kaygılaroğlu, salgının riski geçene kadar dizi çekimlerinin gerçekleşmeyeceğini ifade etmişti.

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Kısa sürede büyük beğeni toplayan Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli olmadı. Sefirin Kızı yeni bölüm tarihinin belli olması durumunda sitemizden öğrenebilirsiniz.

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Sefirin Kızı'nın 16. bölüm fragmanı da henüz paylaşılmadı. Sefirin Kızı yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI 15. BÖLÜM FRAGMAN

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM İZLE

Star TV'nin ilgiyle taki pedilen dizisi Sefirin Kızı'nın tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Sefirin Kızı'nın 16. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Sefirin Kızı yeni bölüm özet detayları yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Sefirin Kızı 15. bölümde; Gediz, Sancar'ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın'a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe'nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare'ye ve Melek'e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye'nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar'dan Menekşe'nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar'a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

SEFİRİN KIZI KONUSU NEDİR?

Ege bölgesinde geçen dizide, yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu (Engin Akyürek) ile Sefirin Kızı Nare'nin (Neslihan Atagül Doğulu) geçmişte yaşadıkları destansı aşkları anlatılıyor.

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye sevdalanır. 

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa'ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

O3 Medya ve NGM Medya'nın yapımcılığı üstlendiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu Sefirin Kızı oyuncu kadrosunda; Neslihan Atagül (Nare), Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz Işıklı), Erdal Küçükkömürcü (Güven Çelebi), Gonca Cilasun (Halise Efeoğlu), Esra Kızıldoğan (Müge), Doğukan Polat (Yahya Efeoğlu), Hivda Zizan Alp (Elvan Efeoğlu), Özlem Çakar Yalçınkay (Refika Işıklı), Erhan Alpay (Akın), Tülin Yazkan (Menekşe Efeoğlu), Cemre Öktem (Zehra Efeoğlu), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek), İlayda Ildır (Dudu) gibi isimler yer alıyor.

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Sefirin Kızı dizisinin çekimleri, Muğla'nın Bodrum ilçesinde gerçekleştiriliyor.

SEFİRİN KIZI ZEYBEK SAHNELERİ

 

DİĞER HABERLER
KARAR TV CANLI YAYIN
'Sen ne kadar boş bir adamsın be!'
AÖF'de ders geçme notu kaç?
ÖSYM fotoğrafı AİS'ten nasıl değiştirilir?
Tacizin adı 'babacan tavır' oldu!
YKS puanı nasıl hesaplanır?
Benim kızım da ufak, bir kerelik affetsinler