06.04.2020  15:17
SON GÜNCELLEME: 
06.04.2020  15:33
KAYNAK: 
KARAR

Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok? Uraz Kaygılaroğlu'ndan üzücü haber

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok? Her bölümü ilgiyle takip edilen Sefirin Kızı'nın son bölümü diziseverleri ekranlara kilitlemişti. Fakat dizinin akıbetiyle ilgili üzücü haber Gediz karakterini canlandıran oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'dan geldi. Peki, Sefirin Kızı 16. bölüm ne zaman saat kaçta?, Sefirin Kızı son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Sefirin Kızı'nın yerine Anne dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak. Peki, "Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok?", "Sefirin Kızı son bölüm neler oldu?", "Sefirin Kızı full izle" ve diğer detayları KARAR.com okurları için derledik...

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Dizide Gediz Işıklı karakterini canlandıran ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, dizinin çekimlerine ara verildiğini duyurdu. Sosyal medyada açıklamada bulunan Kaygılaroğlu, salgının riski geçene kadar dizi çekimlerinin gerçekleşmeyeceğini söyledi. Başarılı oyuncu paylaşımına, "Bu musibet bitince görüşürüz. Kaçtık biz. Hadi eyvallah..." notunu düştü.

Normal zamanda her pazartesi saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Sefirin Kızı dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

İlgi çekici konusuyla beğeni toplayan Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Sefirin Kızı yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Sefirin Kızı'nın 16. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Sefirin Kızı yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI 15. BÖLÜM FRAGMAN

SEFİRİN KIZI ZEYBEK SAHNELERİ

SEFİRİN KIZI FULL İZLE

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı'nın tüm bölümlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Sefirin Kızı'nın 16. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Sefirin Kızı 15. bölümde; Gediz, Sancar'ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın'a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe'nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare'ye ve Melek'e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye'nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar'dan Menekşe'nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar'a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

SEFİRİN KIZI KONUSU NEDİR?

Ege bölgesinde geçen dizide, yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu (Engin Akyürek) ile Sefirin Kızı Nare'nin (Neslihan Atagül Doğulu) geçmişte yaşadıkları destansı aşkları anlatılıyor.

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye sevdalanır. 

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa'ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

O3 Medya ve NGM Medya'nın yapımcılığı üstlendiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu Sefirin Kızı oyuncu kadrosunda; Neslihan Atagül (Nare), Engin Akyürek (Sancar Efeoğlu), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz Işıklı), Erdal Küçükkömürcü (Güven Çelebi), Gonca Cilasun (Halise Efeoğlu), Esra Kızıldoğan (Müge), Doğukan Polat (Yahya Efeoğlu), Hivda Zizan Alp (Elvan Efeoğlu), Özlem Çakar Yalçınkay (Refika Işıklı), Erhan Alpay (Akın), Tülin Yazkan (Menekşe Efeoğlu), Cemre Öktem (Zehra Efeoğlu), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek), İlayda Ildır (Dudu) gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Yalnız bırakmayacağız
Çarpıcı kareler
Kiliselerin ibadete açılması için görüşüyoruz 
Keşke belediye başkanlığı yapsa
Türk kara sularına itilen 60 sığınmacı kurtarıldı
Mahrem imam ne demek bilmiyorum
Kanunla engellemek imkansız