24.02.2020  17:20

Sefirin Kızı yeni bölüm ve fragman izle | Sancar gerçeklerin peşinde

Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı 10. bölümünde Sancar, her ne kadar hazır olmasa da gerçekleri bulmak ister. Nare ise Sancar’ın üzülmesini istemez. Sefirin Kızı ile ilgili tüm bilgiler karar.com’da.

+
-

Sefirin Kızı yeni bölümünde Güven, Akın’ın yerini söylemek için Sancar’a para teklifi eder. Nare ise bu anlaşmaya Gediz’i de dahil eder. İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sancar gerçekleri bulmak ister. Gerçeklere hazır değildir ancak bunu yapmak zorundadır. Nare ise Sancar’ın gerçekleri öğrenmesini istemez. Güven ise Akın’ın yerini söylemek için Sancar’a para teklif eder. Nare ise bu anlaşmaya Gediz’i de dahil eder. Gediz’in gelmesiyle olay bambaşka bir boyuta girer. 

Yahya ise komplekslerinin altında ezilmektedir. Halisefe’yi kurtarmak isteyen Yahya yaptıklarıyla Sancar’ı köşeye sıkıştırır. Sancar ise annesi ve Nare arasında seçim yapmak zorundadır. Ancak bu seçimi Elvan yapacaktır. Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Star TV’de.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz ve Sancar’ın arası iyice açılmıştır. Yaşanılan yumruklaşmada Sancar, Gediz’e karşılık vermez. Bu olay sonrası Müge’nin peşine düşen Sancar, Gediz’den gizli hareket etmektedir. Nare’de Müge’nin peşindedir. Nare’nin derdi Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermektir. Sancar ve Nare’nin yolları yine kesişecektir. Güven’in telefonundaki videoda Akın’ın Nare’ye saldırdığı ve Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı görüntüleri vardır. Güven bu videoyu izleterek Sancar’ı Akın’ın üzerine salmak ister. 

OYUNCU KADROSU

Nare Çelebi: Neslihan Atagül
Bir büyükelçinin kızı olan Nare, İzlanda doğumludur. Dünyanın birçok ülkesinde yaşayan Nare, 8 dil bilmektedir. Sancar’a olan aşkını hep kalbinde taşıyan Nare, kızıyla acılarını dindirmiştir.

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Fakir bir köylü çocuğu olarak büyüyen Sancar, Nare’nin ihanetinin ardından hırs yapar ve zengin olur. Bir başkasıyla da evlenen Sancar, Nare’yi hep kalbinde taşır.

Gediz Işıklı: Uraz Kaygılaroğlu
Sancar’ın en yakın arkadaşı aynı zamanda ortağı. Ancak Nare’nin Muğla’ya dönmesiyle ortalık karışır. Çünkü Gediz, Nare’ye aşık olmuştur.

Menekşe Efeoğlu: Tülin Yazkan
Sancar’ın karısıdır. Kötü kalplidir ve Sancar’ı Nare’den uzaklaştırmak için her yolu dener.

DİĞER HABERLER
İşte karantinaya alınan il, ilçe, mahalle, köy listesi
Devlet yardımları yasalara uygun denetlemelidir
Ceyhan Belediye Başkanlığı'na Hülya Erdem seçildi
Antalya'da orman yangını
Araçların kapı kollarına dokundu
İçişleri'nden sokak hayvanları için genelge
Aynı bankta oturanlara 'sosyal mesafe' cezası