17.09.2020  11:56
SON GÜNCELLEME: 
17.09.2020  12:03
KAYNAK: 
KARAR.COM

Sen Çal Kapımı 10. bölüm izle | Sen Çal Kapımı son bölüm neler oldu?

Diziseverler, 'Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı izle' bilgilerini internette araştırıyor. Fox TV'nin klişe hikayesi ve bazı cesur sahneleriyle tartışma konusu olan dizisi Sen Çal Kapımı'nın 11. yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan'ın yer aldığı dizinin son bölümünde Selin ve Ferit'in evlenme kararı Serkan ve Eda'yı altüst etti ve ortalık karıştı. İşte, 'Sen Çal Kapımı 10. bölüm izle' bilgileri...

+
-

'Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm ne zaman saat kaçta?', 'Sen Çal Kapımı 10. bölüm neler oldu?', 'Yeni bölüm neler olacak?' sorularının yanıtlarına sayfamızda yer verdik. Ekranların ilgiyle takip edilen dizisinin 10. bölümünde yaşananların yankıları sürüyor. Fox TV'nin geçen sezon yayınlamayı planladığı fakat koronavirüs (corona virüsü) salgın hastalığı nedeniyle yaz aylarında çekimlerine başladığı Sen Çal Kapımı, oyunculuk yeteneklerinin zayıf olması nedeniyle zaman aman eleştiri konusu oluyor. Detaylar haberimizde...

SEN ÇAL KAPIMI 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

11. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın 11. bölümü, 23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 20.00'de diziseverlerle buluşacak.

SEN ÇAL KAPIMI İZLE

Fakir kız, zengin erkek klişe hikayeye sahip Sen Çal Kapımı dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

10. SON BÖLÜM NELER OLDU?

Sen Çal Kapımı'nın 10. bölümünde; Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor.

Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor. Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU NE?

Eda Yıldız, üniversitede bölüm birincisiyken son seneyi yurt dışında okumak üzere burs kazanmıştır, fakat son anda bursu kesilince Eda'nın hayatı altüst olur, üniversiteden atılır, lise mezunu kalır. Aylar boyunca, bursunu kesen Serkan Bolat'a ulaşmaya çalışır ama görüşemez. Halasının yanında çiçekçilik yapmaya başlar. Bir gün Serkan Bolat'ın konuşma yapacağı yeri öğrenince yüzleşmek için karşısına çıkar. Eda'nın fevriliği, birbirlerine duydukları nefret ve aralarındaki karşı konulmaz çekim onları uzun süre oynamak zorunda kalacakları bir oyuna sürükler. Nişanlı taklidi yapn çift, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlar.

KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI KİMLER?

Projesini MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun yazdığı, müziklerini Aytekin Ateş'in yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosunda; Hande Erçel (Eda Yıldız), Kerem Bürsin (Serkan Bolat), Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger, İlkyaz Arslan gibi isimler yer alıyor.

SEN ÇAL KAPIMI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fakir kız-zengin erkek klişe konseptiyle çekilen romantik komedi türündeki dizi, İstanbul'un çeşitli semt ve ilçelerinde çekiliyor. Serkan Bolat'ın işyeri olarak görünen yer Maslak iken, yaşadığı villası Asya Yakası'ndaki Beykoz ilçesinde bulunuyor. Sahildeki görüntüler ise Rumeli Hisarı'nın İstanbul Boğazı kıyısında çekildi. Öte yandan film platosu olarak kullanılan Beykoz Kundura Fabrikası'nın da bazı sahnelerde sıkça kullanıldığını belirtelim. İstanbul dışındaki sahnelerin ise İzmir'in Çeşme ilçesinde çekileceği gelen haberler arasında.

DİĞER HABERLER
24 Eski hakim ve savcıya müebbet talebi
FETÖ'ye operasyon dalgası
Bu iyi haber inanılmaz talep var!
Türkiye ile Yunanistan görüşmeye hazır
Türkiye'den yeni Navtex
CHP bile, AK Parti’nin bana yaptığını yapmadı
Diplomasi fırsatını değerlendirelim