Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

Sinoplu vatandaştan 23 Haziran şiiri
Sinoplu vatandaştan 23 Haziran şiiri Sinop’un Türkeli ilçesinde bir vatandaş, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için şiir yazdı.
Türkeli’de Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu Projesi
Türkeli’de Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu Projesi Sinop’un Türkeli ilçesinde, Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu Projesi kapsamında mevcut binada başlatılan güçlendirme çalışmaları tamamlandı.
Okullarda karne heyecanı
Okullarda karne heyecanı Türkeli Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Türkeli İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
Su altı arkeolojisi öğrencilerine sertifika
Su altı arkeolojisi öğrencilerine sertifika Sinop Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümünde okuyan ve “Su Altı Araştırma Teknikleri Kursu”nu başarıyla tamamlayan 9 öğrenciye sertifikaları verildi.
Havaya ateş eden magandaya ceza
Havaya ateş eden magandaya ceza Sinop’un Gerze ilçesinde Hükümet Konağı önünde kurusıkı silah ile havaya ateş açan şahsı 1294 TL para cezası kesildi.
Şensoy’dan “Hat Paylaştıkça Güzeldir” Projesi
Şensoy’dan “Hat Paylaştıkça Güzeldir” Projesi ’Gönül belediyeciliği’ sloganıyla çıktığı hizmet yolunda çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, sosyal sorumluluk projesi için....
Jandarmanın 180. yıl gururu
Jandarmanın 180. yıl gururu Sinop’ta, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180’inci yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Muhtardan en çok kitap okuyan öğrencilere bisiklet
Muhtardan en çok kitap okuyan öğrencilere bisiklet Sinop Kaleyazısı Mahallesi Muhtarı Gökhan Altunel’in muhtarlık adayı olduğunda gerçekleştireceği projelerden birisi olan ‘mahallesindeki ilkokul ve ortaokul....
Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı
Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı Sinop’ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.
Sinop’ta 35 bin 388 öğrencinin karne heyecanı
Sinop’ta 35 bin 388 öğrencinin karne heyecanı Sinop’ta 2018-2019 eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle birlikte 35 bin 388 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Ünal: “Boğulma olaylarının en önemli sebebi rip akıntısı”
Ünal: “Boğulma olaylarının en önemli sebebi rip akıntısı” Sinop AFAD İl Müdürü Ümit Ünal, boğulma olaylarının en önemli sebebinin yüzme bilmemek ve rip akıntısı olduğunu söyledi.
2 bin 342 öğrencinin mezuniyet sevinci
2 bin 342 öğrencinin mezuniyet sevinci Sinop’ta 2 bin 342 üniversite öğrencisi mezuniyet sevinci yaşadı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN