Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

Bir müdürün dünü ve bugünü
Bir müdürün dünü ve bugünü Basın mensuplarına anılarından bahseden Sinop İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, polis kolejinde okuduğu yıllarda ilk selamını bir bekçiye verdiğini söyledi.
Futbola niyet, inşaata kısmet
Futbola niyet, inşaata kısmet Kamerunlu genç, büyük umutlarla futbol oynamak için geldiği Sinop’ta lisans çıkaramayınca gündelik işlerde çalışıyor.
Sinoplu gazeteci hukuk mücadelesini kazandı
Sinoplu gazeteci hukuk mücadelesini kazandı Bolu Gerede Gişelerinde trafik uygulamasında 425 promil alkollü olduğu iddiasıyla hakkında işlem yapılan ve ehliyetine el konulan, daha sonra gittiği hastaneden temiz....
Ayhan: \
Ayhan: "Basın milletin müşterek sesidir” Sinop Belediye Başkanı seçilen Barış Ayhan, basının milletin müşterek sesi olduğunu söyledi.
Boyabat Devlet Hastanesi’nden örnek uygulama
Boyabat Devlet Hastanesi’nden örnek uygulama Boyabat 75.
Barış Ayhan: “Yoğun bir çalışma içerisindeyiz”
Barış Ayhan: “Yoğun bir çalışma içerisindeyiz” Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, "Sinop’u öncelikle temizlik ve düzen anlamında önümüzdeki yaz sezonuna hazırlamak üzere yoğun bir çalışma içerisindeyiz" dedi.
Sinop’ta Türk Polis Teşkilatı’nın 174. yıldönümü kutlandı
Sinop’ta Türk Polis Teşkilatı’nın 174. yıldönümü kutlandı Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Türk Polis Teşkilatı’nın 174.
Kalkan balığının fiyatı dudak uçuklatıyor
Kalkan balığının fiyatı dudak uçuklatıyor Karadeniz’de avlanan 13 kilogram ağırlığındaki bir kalkan balığı 2 bin 80 liradan alıcısını bekliyor.
Erfelek emniyeti emekli polisleri unutmadı
Erfelek emniyeti emekli polisleri unutmadı Erfelek İlçe Emniyet Müdür Vekili Furkan Akgün ve Erfelek İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında emekli emniyet....
Sinop’ta yollara tazyikli temizlik
Sinop’ta yollara tazyikli temizlik Sinop’ta yollar tazyikli suyla yıkanarak temizleniyor.
Sinop’ta muhtarlar mazbatalarını aldı
Sinop’ta muhtarlar mazbatalarını aldı 31 Mart yerel seçimlerinde mahallelerde seçilen muhtarlar mazbatalarını alarak görevlerine başladı.
Kalp ve damar hastalığından korunma yolları
Kalp ve damar hastalığından korunma yolları Sinop İl Sağlık Müdürü Dr.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN