Back To Top
Sinop’ta Amatör Spor Haftası

Sinop’ta Amatör Spor Haftası

Sinop’ta Amatör Spor Haftası
- A +

Amatör Spor Haftası, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde Sinop’ta da kutlanmaya başladı

Sinop Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Murat Altun tarafından valilik önü Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreninin ardından kortej yürüyüşü yapıldı. Atatürk Anıtı’ndan başlayan kortej yürüyüşü İskele Meydanı Atatürk Anıtı önünde sportif etkinliklerle devam etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü özel sporcular, cimnastik, karate ve güreş Antrenörleri Fatma Yütük, Mustafa Karaca, Hasan Mert, Mustafa Yiğit sporcuları ile faaliyetlerinden gösteriler sundular.

Açılış programına Sinop Vali Yardımcısı Dr. Murat Girgin, Sinop Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ayhan Özhan, şube müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri, antrenörler ve Sinop halkı katıldı.

Ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Amatör Spor Haftası sportif etkinliklerinin hafta boyunca devam edeceği bildirildi.

SİNOP/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN