Back To Top

Diğer Sivas Haberleri

Müftü Öksüz, Zaralılarla vedalaştı
Müftü Öksüz, Zaralılarla vedalaştı Zara İlçe Müftüsü Muhammed Lütfi Öksüz’e düzenlenen programda ilçe halkıyla vedalaştı.
Fabrikanın bahçesine kardan ev yaptılar
Fabrikanın bahçesine kardan ev yaptılar Sivas’ta karın yağmasını fırsat bilen 3 arkadaş, çalıştıkları fabrikanın bahçesine kardan ev yaptı.
Sivas Alp Takımı Türkiye 3.’sü oldu
Sivas Alp Takımı Türkiye 3.’sü oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Anadolu Yıldızlar Ligi Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası” yarışları Erzincan Ergan Dağı Kış Sporları ve Turizm....
Badminton bölgesi birincisi Hafik oldu
Badminton bölgesi birincisi Hafik oldu Okul Sporları Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Okullar arası badminton gençler grup müsabakaları” Adıyaman’da yapıldı.
Sivaslı karateciler 15 madalya kazandı
Sivaslı karateciler 15 madalya kazandı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği, “Okullar arası gençler karate grup müsabakaları” Mardin’de yapıldı.
Okullar arası gençler tenisi il birinciliği sona erdi
Okullar arası gençler tenisi il birinciliği sona erdi Sivas Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Tenis İl Temsilciliği organizesinde yapılan “Okullar arası gençler tenisi il birinciliği” müsabakaları sona erdi.
Sivas Judo takımı yarı finale çıktı
Sivas Judo takımı yarı finale çıktı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün projesi olan Anadolu Yıldızları Ligi (ANALİG) Judo grup müsabakaları Kayseri’de yapıldı.
Sivas’ın hayvan varlığı arttı
Sivas’ın hayvan varlığı arttı Sivas’ta 2019 yılına ilişkin hayvansal üretim istatistikleri açıklandı.
Tarım Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi
Tarım Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi Sivas Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde "İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.
Sivasspor, Alanya mesaisini 3 eksikle sürdürdü
Sivasspor, Alanya mesaisini 3 eksikle sürdürdü Süper Lig’in 23.
Kazada ölen arkadaşları için adliye önünde toplandılar
Kazada ölen arkadaşları için adliye önünde toplandılar Devrilen halk otobüsünün içerisinde sıkışarak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Emel Duruduygu’nun arkadaşları, olayın davasının görüldüğü Sivas Adliyesi önünde....
Dünyada nadir görülüyordu, koruma atına alındı
Dünyada nadir görülüyordu, koruma atına alındı Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde bulunan ve Dünyada nadir görülen sırt tipi travertenler, SİT alanı ilah edilerek Şehircilik Bakanlığı tarafından koruma altına alındı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN