Back To Top

Diğer Sivas Haberleri

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini alacak
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini alacak Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.
Sivas’ta patatesin üretimi ve sorunları anlatıldı
Sivas’ta patatesin üretimi ve sorunları anlatıldı Sivas’ta düzenlenen panelde çiftçilere patates bitkisinin üretimi ve sorunları anlatıldı.
\
"Haberlerde çıkmak benimde hakkım" Sivas’ta açılışı yapılan bir program esnasında çekim yapan gazetecilerin yanına giderek haberlerde çıkmak istediğini belirtip, buna hakkı olduğunu kendisininde....
Günde 5’ten fazla kusan gebeler dikkat etmeli
Günde 5’ten fazla kusan gebeler dikkat etmeli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.
“Çanakkale Zaferi” sergisi
“Çanakkale Zaferi” sergisi Sivas’ta Çanakkale Zaferinin 104’üncü yıl dönümü dolayısı ile Reşat Şemsettin Sirer ilkokulunda "Çanakkale Zaferi" konulu fotoğraf ve objeler sergisi açıldı.
Dünyanın en kalitelisi, 1 kilosu ise 30 bin TL
Dünyanın en kalitelisi, 1 kilosu ise 30 bin TL Dünyanın en kaliteli safranı Türkiye’de üretiliyor.
İlçeyi rahatsız eden mesaj, korsan çıktı
İlçeyi rahatsız eden mesaj, korsan çıktı Sivas’ın Kangal İlçesinde Belediye Başkanı adına atılan toplu SMS’ın başkanın ve ilgili birimlerinin bilgisi dışında, bilinmeyen bir kaynaktan atıldığı ortaya çıktı.
Tartıştığı kayınpederini öldürdü
Tartıştığı kayınpederini öldürdü Ordu’nun Mesudiye ilçesinde yaşayan şahıs, konuşmak için otomobiline aldığı kayınpederini Sivas’ın Koyulhisar ilçesine bağlı Yalnıztepe köyü yakınlarında tüfekle....
Alperen Ocakları şehitler için lokma dağıttı
Alperen Ocakları şehitler için lokma dağıttı Sivas’ta Alperen Ocakları üyeleri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla lokma dağıttı.
1915’de tek bir mezun bile vermeyen lise
1915’de tek bir mezun bile vermeyen lise Sivas Kongresi ile Cumhuriyetin temellerinin de atıldığı Sivas lisesi, 1915 yılında mezun olması gereken öğrencilerinin tümünü Çanakkale’de şehit verdi.
Sivas’ın Doğanşar ilçesinde yeni bir mağara keşfedildi
Sivas’ın Doğanşar ilçesinde yeni bir mağara keşfedildi Sivas’ın Doğanşar ilçesinde dört arkadaş “Kar deliği” adı verilen bir yüzey deliğine girmeyi başarıp bugüne kadar hiç girilmediği düşünülen bir mağara ile karşılaştı.
Şehit uzman çavuşun öğretmen eşinden duygusal konuşma
Şehit uzman çavuşun öğretmen eşinden duygusal konuşma Sivas’ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103’üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Jandarma Uzman Çavuş Erkan Sakal’ın....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN