Acun'dan Ozan Tufan ve Ali Koç hakkında çarpıcı açıklamalar: Allah'ın bize bir hediyesi

Acun'dan Ozan Tufan ve Ali Koç hakkında çarpıcı açıklamalar: Allah'ın bize bir hediyesi

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve prensipte anlaştığı Ozan Tufan'dan övgü dolu sözlerle bahsetti. Tufan'ı 'Olağanüstü bir futbolcu' olarak niteleyen Acun, ''Hayran olduğum oyunculardan biriydi. Bence Ozan Tufan’ın burada oynayacak olması Allah'ın bize bir hediyesi'' dedi.

Gelecek sene bu zamanlar için Premier Lig'e yükselme hedefi olan Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, prensipte anlaştığı Ozan Tufan hakkında övgü dolu açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan oyuncu Ozan Tufan'dan 'olağanüstü bir oyuncu' diye bahseden Ilıcalı, Hull City'nin kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, genç milli oyuncuyla ilgili şunları ifadeleri kullandı:

'ALLAH'IN BİZE BİR HEDİYESİ'

"Ozan, Hull City’e artık çok çok yakın. Bence olağanüstü bir futbolcu. Kendisi 27 yaşında ve 60 kereden fazla milli formayı giymiş bir isim. Yıllardır Fenerbahçe’de ve benim de hayran olduğum oyunculardan biriydi. Bence Ozan Tufan’ın burada oynayacak olması Allah'ın bize bir hediyesi. Onu ikna edebildiğimiz için çok mutluyum, bizim için karar vermek çok zor olmadı ama transferin Fenerbahçe kısmı biraz zorlayıcıydı. Çünkü Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birinin futbolcusunu transfer ediyorsunuz."

'BİRBİRİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZ'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile çok yakın arkadaş olduklarını ifade eden Ilıcalı, "Bu konuda şanslıyım. Birbirimize güvenimiz sonsuz. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a teşekkür ederim. Desteklerini bu transferde bizden esirgemedi. Türkiye’nin en kaliteli oyuncularından biri aramıza katılıyor" diye konuştu.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN