Back To Top
Ağrı’dan Kore’ye anne desteği

Ağrı’dan Kore’ye anne desteği

 - Son Güncelleme: 16.02.2018 Cuma 03:46
Ağrı’dan Kore’ye anne desteği
- A +

Kış Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil eden Hamza Dursun’un en büyük destekçisi, Ağrı’dan Güney Kore’ye gelen annesi oldu. Anne Dursun, “Tüm anneler çocuklarını spor yapması için desteklesin” dedi.

İki yıl önce yaşadığı hastalığı annesinin desteği sayesinde atlatarak kayaklı koşuya dönen Hamza Dursun’u ailesi Güney Kore’de yalnız bırakmadı. 2018 Kış Olimpiyatları’nda ilk mücadelesine kayaklı koşu erkekler klasik sprintte çıkan Hamza Dursun bugün yarışacağı kayaklı koşu 15 kilometre serbest müsabakası öncesi ailesiyle bir araya gelerek moral buldu.

Hamza Dursun, ilk kez yarıştığı olimpiyat oyunlarında ailesinin yanında olmasının kendisine büyük güç verdiğini söyleyerek, “Hayalim ülkemi olimpiyatlarda temsil etmekti. Bu hayalimi federasyonumun bana verdiği destek, ailemin her zaman yanımda olması sayesinde gerçekleştirdim” dedi. Oğlunun sevdiği yemekleri ona destek vermek için Ağrı’dan Güney Kore’ye taşıyan Asiye Dursun, “Onunla gurur duyuyorum. Tüm anneler çocuklarını spor yapması için desteklesin ve onlara inansın” diye konuştu.

 

Yükleniyor...

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN