Back To Top
Ali Koç mutlaka başarılı olacaktır

Ali Koç mutlaka başarılı olacaktır

Ali Koç mutlaka başarılı olacaktır
- A +

Oyunculuğu döneminde 'Atom Karınca' lakabı ile anılan ve Türk futbolunun en istikrarlı isimleri arasında yer alan teknik direktör Rıza Çalımbay, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde ev sahibinin galibiyete yakın olduğunu söyledi.

İstanbul Maltepe’deki Oğuzkaan Koleji’nde katıldığı söyleşide önemli tespitlerde bulunan tecrübeli teknik adam, “Böyle maçlarda taraftar 12'nci değil, 1'inci adam oluyor. Beşiktaş'ın en büyük avantajı da taraftarının desteği” dedi. Fenerbahçe'nin, değişim sürecinin sancısını yaşadığını dile getiren Çalımbay, şöyle devam etti: “Yeni yönetim, yeni kadro, yeni sportif direktör, yeni teknik direktör... Sezon başında yönetim hariç hepsi yabancıydı. Sıkıntı yaşanması normal ama bu kadar uzaması beklenmiyordu. Biraz da strateji eksikliğinden dolayı hedefe ulaşılamadı. Ama Ali (Koç) Başkan’ın iyi şeyler yapacağına inanıyorum.”

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN