Back To Top
Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağış yapan Galatasaraylı iş adamından bir destek daha

Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağış yapan Galatasaraylı iş adamından bir destek daha

 - Son Güncelleme: 13.05.2019 Pazartesi 09:24
Fenerbahçe\'ye 500 bin TL bağış yapan Galatasaraylı iş adamından bir destek daha
- A +

Daha önce Ali Koç'un ismini vermeden açıkladığı Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağışlayan iş insanuı bu sefer de özel tasarımlı Fenerbahçe formasından 100 adet satın aldı.

TV8 ve FBTV’in ortak yayını ile gerçekleştirilen Win Win (Kazan Kazan) kampanyasında çok sayıda SMS gönderilirken kampanyaya özel olarak tasarlanan ve 23 Fenerbahçe efsanesinin imzalarının yer aldığı 300 TL değerindeki özel forma da satışa sunuldu.

Cem Yılmaz’ın konuk olduğu gecede Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da yer alırken yayına Galatasaray taraftarı olduğunu dile getiren iş insanı Serkan Aydın bağlandı.

500 BİN TL BAĞIŞLAMIŞTI

Ali Koç’un daha önce Fenerbahçe’ye 500 bin TL bağışladığını açıkladığı ancak ismini vermediği Galatasaray taraftarının kendisi olduğunu dile getiren Aydın, “ezeli rekabet ve ebedi dostluk” vurgusu yaptı.

Ali Koç’un da teşekkür ettiği ve stüdyodaki konukların alkışlarını alan Serkan Aydın, centilmence mesajlarının yanı sıra tasarlanan özel formadan 100 adet satın aldığını açıkladı.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN