Back To Top
Gomis'i yıkan ölüm!

Gomis'i yıkan ölüm!

Gomis\'i yıkan ölüm!
- A +

Galatasaray'ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis'in yeğeni William Gomis, uğradığı silahlı sonrası hayatını kaybetti. William Gomis, 19 yaşındaydı.

Galatasaray'ın eski yıldızı Bafetimbi Gomis'in yeğeni William Gomis, uğradığı silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybetti. Fransız ekiplerinden Saint Etienne'de forma giyen William Gomis, La-Seyne-Sur-Mer bölgesinde yaşanan olayda silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybederken, Gomis'le birlikte 15 yaşında bir çocuğun daha öldürüldüğü aktarıldı. Fransız Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Saint Etienne, Gomis'in vefat haberinin ardından büyük bir üzüntü duyduklarını belirterek, kulüpteki herkesin bu olaydan dolayı çok etkilendiğini ifade etti.

18-09/10/23.jpg

 

O sadece 19 yaşındaydı. Huzur içinde yat küçük kardeşim. Dualarım ailesine ve onun için dua eden herkese.

 
Huzur içinde yat küçük kardeşim.
Dualarım ailesine ve onun için dua eden herkese. Böyle bir dramatik durumun tek çözümü, (tek cevabı) dayanışma ve kardeşlik.

Hep birlikte barış içerisinde yaşamalıyız.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN