Back To Top
Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: Her zaman ağlıyorsunuz

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: Her zaman ağlıyorsunuz

 - Son Güncelleme: 10.02.2020 Pazartesi 10:19
Mustafa Cengiz\'den Ali Koç\'a: Her zaman ağlıyorsunuz
- A +

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Kasımpaşa maçı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. İsim vermeden Fenerbahçe ve Ali Koç'a cevap veren Cengiz, "Fenerbahçe de Beşiktaş da Trabzonspor da bizim düşmanımız değil. Bu futbolun deşarjı olması gereken futbolu, nefret şarjı haline getirmeyelim" deyip barış çağrısı yaptı. Galatasaray Başkanı Cengiz, "Siz güldüğünüzü söylüyorsunuz ama her zaman ağlıyorsunuz. Geçen sezon kulüplerle biz Rusya deplasmanındayken 'Hakemler de insandır, onlar da hata yapar' diyordunuz" şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 3-0 kazanılan Kasımpaşa maçı sonrası medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a ithafen "Her gün tv'lrere çıkıp ağlıyorsunuz. Biz, Fenerbahçe'nin neye göre limit arttırımı aldığını merak ediyoruz" diye konuştu.

Mustafa Cengiz'in maç sonu açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçe de Beşiktaş da Trabzonspor da bizim düşmanımız değil. Bu futbolun deşarjı olması gereken futbolu, nefret şarjı haline getirmeyelim. İnsanları sokağa dökmek gibi söylemlerden kaçınalım. Öfkeli olabilirsiniz, öfkenizde haklı da olabilirsiniz ama kitlelere bunu yansıtmamamız lazım. Sportif duyguları şiddete yönlendirmeyelim. Dilerim ki Galatasaray rekabetinden başka bir şey hayatlarında onları ağlatmaz. Siz güldüğünüzü söylüyorsunuz ama her zaman ağlıyorsunuz. Geçen sezon kulüplerle biz Rusya deplasmanındayken 'Hakemler de insandır, onlar da hata yapar' diyordunuz, bu sene ise 'kötü' diyorsunuz. Hakemler ne oldular? İnsanlıktan çıkıp, meleğe mi dönüşmüşler?
Biz 2 hafta sonra derbide kazanabiliriz ya da kaybedebiliriz. Dostça, eşit ve adil, en az hakem hatasının olduğu bir maç olsun istiyoruz. İster inanın ister inanmayın. 6-0 yenildiğimiz sene Beşiktaş şampiyon olmuş, peki, onalrı da tebrik ederim. Bunun için TV programı yaptılar.Biz Galatasaray Kulübü olarak biz 4 maddenin hiçbirine uymayan l,imit artırımını sorduk. Hala da cevabını alamadık. Bu kadar. Bunu sorduk.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN