Rıdvan Dilmen ve Fırat Aydınus programı, hangi kanalda saat kaçta çıkıyor? Rıdvan Dilmen % 100 Futbol yayın saati

Rıdvan Dilmen ve Fırat Aydınus programı, hangi kanalda saat kaçta çıkıyor? Rıdvan Dilmen % 100 Futbol yayın saati

Futbol denildiği zaman hafızalarda yer edinen Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol programı ile ekrana dönüyor. Türk futbolunda önemli isimlerinden biri olan Rıdvan Dilmen'in hangi kanalda yorum yapacağı merak ediliyor. Peki, Rıdvan Dilmen hangi kanalda çıkıyor? İşte merak edilen konu hakkındaki detaylar…

Eski futbolcu ve başarılı bir spor yorumcusu olan Rıdvan Dilmen ekranlara geri dönüyor. Yüzde Yüz Futbol programı ile ekrana dönecek olan Rıdvan Dilmen'in hangi kanalda çıkacağı ise merak konusu oldu. Peki, Rıdvan Dilmen hangi kanalda çıkıyor? İşte merak edilen konu hakkındaki detaylar…

Rıdvan Dilmen hangi kanalda çıkacak?

Bu akşam Süper Lig maçı ile ekrana dönecek olan Rıdvan Dilmen, %100 Futbol programında yer alacak. Murat Kosova'nın sunumu ile gerçekleşecek olan programda maç yorumları ve spor dünyasına dair gelişmeler yer alacak.

5 ağustos 2022 Cuma günü ekrana gelecek olan %100 futbol programı TV8,5’ta yayınlanacak.

Yüzde Yüz Futbol

Rıdvan Dilmen ekranlara dönüyor

Türk futbolu denildiği zaman akla gelen efsane isimlerden biri olan Rıdvan Dilmen Türkiye'de en sevilen spor yorumcularından olan Murat Kosova'nın %100 Futbol programı ile ekrana dönüyor.

İstanbulspor ve Trabzonspor karşılaşmasının devre arasında saat 21.45 de ekrana gelecek olan %100 Futbol programı 22.45 te maç sonu değerlendirmeleri ile devam edecek.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN