Back To Top
Ryan Babel: Ölüm tehdidi alıyorum

Ryan Babel: Ölüm tehdidi alıyorum

 - Son Güncelleme: 27.05.2019 Pazartesi 01:28
Ryan Babel: Ölüm tehdidi alıyorum
- A +

Beşiktaşın eski futbolcusu Ryan Babel, Galatasaray'a transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar en iyi teklifin Sarı-Kırmızılılardan geldiğini doğrulayan Hollandalı futbolcu, Beşiktaş taraftarlarından ise ölüm tehdidi aldığını ancak onları anlayabildiğini ifade etti.

Sezon ortasında Beşiktaş'tan Fulham'a transfer olan ancak takımının küme düşmesi sonrası serbest kalan Ryan Babel gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

EN İYİ TEKLİF GALATASARAY'DAN

Hollandalı futbolcu, transferiyle ilgili olarak "En iyi teklifi Galatasaray sundu ama görüştüğüm başka takımlar da var. Türkiye Ligi'ni seviyorum, orada hiçbir maçı kazanamak kolay değil” ifadelerini kullandı.

ÖLÜM TEHDİDİ ALIYORUM

Babel, Beşiktaş taraftarının kendisine tepkisinin olup olmadığının sorulması üzerine "Şimdiden birçok tehdit alıyorum. Eski kulübünüzün rakibine gittiğinizde, insanlar kolayca böyle şeyler söyleyebiliyor. Hassas olmalarını anlıyorum ama bunu ilk yapan ben değilim. Bu kişisel algılanmamalı. Galatasaray'a gitmem eski kulübüme sataşacağım anlamına gelmiyor" dedi.

CHAMPIONSHIP BANA UYMUYOR

Tecrübeli yıldız son olarak Fulham macerası için "Fulham'da kalmak benim için bir seçenekti. İngiltere Championship'i maç sayısı, fiziksel mücadele açısından benimle tam olarak örtüşmeyeceğini düşünüyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN