Spor Toto 1'inci Lig maç yayınları hangi kanaldan yayınlanacak? Spor Toto 1'inci Lig yeni sezon yayıncısı belli oldu

Spor Toto 1'inci Lig maç yayınları hangi kanaldan yayınlanacak? Spor Toto 1'inci Lig yeni sezon yayıncısı belli oldu

Süper Toto Süper Lig'de maçların hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda Süper Toto Süper Lig yayıncısı BeIN Sports olurken yeni sezonda kimin yayıncı olduğu araştırılmaktadır. Alınan bilgiler doğrultusunda Süper Toto 1.lig maçlarının TRT Spor ve BeIN Sports kanallarında yayınlanacağı söylendi. İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar…

Gelecek hafta Süper Toto Süper Lig 1. lig maçları yapılmaya başlayacak. Yıllardır maçların yayıncısı beın Sports olurken maçlar BeIN Sports Max 1 ve BeIN Sports Max 2 kanallarında yayınlanıyordu. Ancak TRT ile anlaşmaya Varan kanal maçların TRT Spor ekranlarında yayınlanmasına olanak tanıyor. İki kanalın arasında anlaşma yaptığı söylenmektedir. Ajansspor tarafından ortaya atılan iddia doğrultusunda ilk yayın Altay- Samsunspor maçı ile gerçekleşecek. Süper Toto Süper Lig maçları TRT Spor ve BeIN Sports kanallarından naklen yayınlanacak. İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar…

Rezerv Lig yayınlanacak mı?

Bu sezon pek çok yenilik ard arda gelirken bu yeniliklerden biri de Rezerv Lig oldu. Ligde kadro bulamayan oyuncular Rezev Lig kapsamında mücadelelere katılacak. Rezerv Lig maçlarının hangi kanallarda yayınlanacak henüz belirlenmedi. Süper toto 1. lig maçlarının TRT ekranlarında yayınlanmasının açıklanması ile birlikte Rezerv Lig maçlarının da TRT ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Süper Toto Süper Lig maçları yeni sezonda şifresiz olarak TRT ekranlarında futbolseverler ile buluşacak.

Süper Lig Yayıncısı Kim

Maçlar 12 Ağustos'ta başlıyor

Süper Toto 1. Lig geçtiğimiz yıla nazaran bir hafta geç başlayacak. Süper Toto 1. lig maçları 12 Ağustos Cuma günü başlayacak. İlk maç Altay-Samsunspor arasında oynanacak. Gerçekleştirilecek olan maç saat 21.00’de TRT Spor ve BeIN Sports ekranlarında yayınlanacak.

Süper Toto 1.lig kapsamında gerçekleştirilecek olan maçlarda play-off formatı da değiştirildi. Yapılan yeni düzenlemeler kapsamında 3 olan ekip play-off finalini yükselirken 4. ve 7 sırada yer alan rakipler play-off finalini kalmak için mücadeleye devam edecekler. Süper Toto 1. lig maçları 10 ay sürecek.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN