25.03.2020  14:12
SON GÜNCELLEME: 
25.03.2020  14:14

Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman? Survivor son bölüm

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği olan Survivor 2020’de rekabet hız kesmeden devam ediyor. Peki, birleşme partisi ne zaman? karar.com olarak Survivor son bölümde yaşanan gelişmeleri bir araya getirdik…

+
-

Bu sezon ünlüler ve gönüllüler formatında olan Survivor 2020, ilk bölümden itibaren nefes kesen bir rekabete tanık oluyor. 24 Mart itibariyle 27. bölüm yayınlanırken, Survivor 2020 birleşme partisinin ne zaman olacağı merak ediliyor. Survivor son bölümde yaşananlar ve diğer gelişmeler haberimizde…

BİRLEŞME PARTİSİ NEDİR?

Survivor’a katılan yarışmacıların hemen hepsi birleşme partisini yaşamadan adadan ayrılmak istemiyor. Şampiyonluğa giden yolda önemli bir adım birleşme partisinde yarışmacılar, uzun zamandır yaşamadıkları duyguları yaşıyorlar. Kadın ve erkek yarışmacılar, önce birbirinden çeşitli temizlik ürünleri ile duş alıyor, erkekler tıraş oluyor kadınlar makyaj yapıyor.

Birbirinden güzel kıyafetlerle lezzetli yemeklerin bulunduğu mekânda her yıl katılan sürpriz konuklarla eğlenceli bir gece geçiriyorlar. Yarışmada yükselen adrenalinle yarışmacılar çeşitli tartışmalar yaşarken, birleşme partisinde tüm yaşananlar unutuluyor. 27 bölümün sona erdiği Survivor 2020’de de birleşme partisi heyecanla bekleniyor.  

SURVİVOR 2020 BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Heyecanla beklenen Survivor 2020’de birleşme partisi normal şartlarda Mayıs ayında gerçekleştirilmesi bekleniyordu. Ancak son bölümlerde Acun Ilıcalı’nın söylediği sözlere bakıldığında birleşme partisine çok az bir zaman kaldığı tahmin ediliyor.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE KİM ELENDİ? 

24 Mart akşamı yayınlanan Survivor son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasında gönüllüler takımından Ceyhun bulunurken, halk oylamasında en çok oyu alan isimler Yasin ve Yunus Emre oldu. En fazla oyu alan isimlerin eleme adayı seçme kuralına göre, Yasin, eleme adayı olarak Cemal Can’ın ismini söylerken, Yunus Emre ise, tercihini Ardahan’dan yana kullandı. Yapılan halk oylaması sonucunda adaya ve hayallerine veda eden isim Ceyhun Uzun oldu. Elenme haberini alan Ceyhun arkadaşları ile vedalaşırken hüzünlü dakikalar yaşadı. 

DİĞER HABERLER
‘Tweet'te var bilimde yok
Bilim yerine tweet üretmişler
Bir darbe daha
Ankara'dan 'parsel' hamlesi
Hrant Dink Vakfı'na yönelik ikinci tehdidin şüphelisi de tutuklandı
3 günlük bebeği sokağa atan anne tutuklandı
Şehit polisin katili tutuklandı