17.02.2020  06:26

Survivor 2020 eleme adayları kimler? İşte Survivor’da dokunulmazlığı ve ödül oyununu kazanan takım

16 Şubat Pazar akşamı 1. bölümüyle izleyicilerine ‘merhaba’ diyen Survivor 2020’de ilk eleme adayı belli oldu. Ödül ve dokunulmazlık oyunu için bir araya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımında kıyasıya rekabet yaşandı. Peki Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu? Tüm bilgiler karar.com’da…

+
-

Ödül ve dokunulmazlık oyunu için yarışan Survivor 2020’nin ilk oyununu kazananlar erzak aldı. Sercan Yıldırım’ın sakatlandığı ilk bölümde Acun Ilıcalı değişen eleme sistemini açıkladı. Adada kalmak için çok önemli olan dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı da belli oldu. Peki Survivor 2020’de ilk eleme adayı kim oldu? İşte dokunulmazlık ve ödül oyununu kazananlar…

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin ilk bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için bir araya geldi. İp, çekiç ve çivi almak için yarışan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ilk oyunu 2-0 ünlüler kazandı.

İLK KAVGA ERSİN VE PARVİZ ARASINDA

Survivor’da Pazar günü oynanan ödül oyunu için karşılaşan Ersin Korkut ile Parviz Abdullayev, parkurda oyun gereği yastıkla birbirlerini denize atmaya çalıştı. Oyun esnasında ise yarışmacılar arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

20-02/17/survivor-eleme.jpg

SERCAN YILDIRIM SAKATLANDI

Ödül oyununda parkurda yarışan Sercan Yıldırım, sakatlanarak oyundan çıktı. Yarışmacı arkadaşlarını korkutan Sercan Yıldırım’ın sağlık durumuna dair herhangi bir açıklama yapılmazken, Yıldırım’ın yarışmaya devam edip edemeyeceği ise ilerleyen bölümlerde belli olacak.

ACUN ILICALI DEĞİŞEN ELEME SİSTEMİNİ AÇIKLADI

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, değişen eleme sistemini açıkladı. Yeni eleme sistemine göre takım oylamaya çıkıyor ve içlerinden elenecek 1 kişiyi kendileri oylamalarla belirliyor. 2. ve 3. aday ise SMS sonuçlarına göre belirlenecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununun ardından yarışmacılar dokunulmazlık için bir kez daha karşılaştı. Oyunu kaybeden takımdan bir kişinin eleme adayı olarak çıktığı dokunulmazlık oyununu 10’a 9 ünlüler takımı kazandı.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM?

Dokunulmazlık oyununun ardından haftanın ilk eleme adayını belirlemek üzere ada halkı konseye giderken, yapılan oylamanın ardından gönüllüler takımında yarışan Fatma Günaydun, Survivor 2020’nin ilk eleme adayı oldu.

DİĞER HABERLER
Milli iradeye darbe
40 ülkeye uçuşlar başlıyor
CHP'li Özkoç: Berberoğlu hakkında tek bir somut delil yok
Bilim Kurulu toplanıyor
Zincirleme hastalık üretmek üzereyiz
Koronavirüs kapan doktora maaş kesintisi
Her 100 kişiden 1'inde korona var