31.03.2020  12:55

Survivor’dan kim elendi? 31 Mart adadan kim gitti? |Survivor canlı izle

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Heyecan ve gerilim dolu anların yaşandığı eleme akşamının sonunda bir yarışmacı adaya ve hayallerine veda etti. Survivor’dan kim elendi? 31 Mart adadan kim gitti?

+
-

Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler, ada konseyinde verdikleri oylarla Yunus Emre’yi ilk eleme adayı olarak belirlemişlerdi. Gelen SMS oylarıyla birlikte ikinci eleme adayı da belli oldu. Survivor’dan kim elendi? 31 Mart adadan kim gitti?

ELEME GECESİNDE NELER YAŞANDI?

Pazar akşamı yaşanan dokunulmazlık oyununda, ünlüler ve gönüllüler takımı, kıyasıya rekabet ettiler. Bayrak yarışı sonunda ise dokunulmazlık sembolünü adalarına götüren takım ünlüler oldu. Yaşanan ada konseyinde ise, gönüllüler takımından en çok oyu alarak adadan ilk gitme adayı çıkan isim Yunus Emre oldu.

SMS OYLARININ SONUNDA İKİNCİ GİTME ADAYI BELLİ OLDU

Birleşme partisine kısa süre kala hem ödül oyunları hem de dokunulmazlık sembolü büyük önem taşıyor. Bu akşam sonuçlanan halk oylamasının sonunda gelen SMS’lerle adadan gitme adayı olacak ikinci isim belli olacak.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de bu hafta adadan gidecek isim gecenin sonunda belli olacak.

SURVİVOR CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR YUNUS EMRE KİMDİR?

2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, 29.03.1993 İstanbul, Silivri'de doğmuş ve hala Silivri’de yaşamaktadır. 1.85 boyunda ve 82 kilo olan Yunus Emre aynı zamanda Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve lise hayatında aldığı kilolarla çok dalga geçilmesi sebebiyle okul hayatını bir türlü sevemediğimi söyleyen Yunus Emre, tedavisi bittikten sonra okul çıkışlarında şehir standında bol bol koşarak 96 kilodan 64 kiloya kadar zayıflamayı başarmış.

Yunus Emre, 17 yaşındayken, ajanslara başvurarak, katalog çekimleri yapmaya başladığını söylerken, 18-19 yaşına geldiğinde Fashion Week'lerde çıkmaya başladığını ve modelliğin bir parçasının da spor olduğunu söylüyor.  Küçüklüğünde hep dövüşçü olmak istediği, ancak ailesinin buna izin vermediğini anlatan Yunus Emre kum torbasının başında saatler geçirdiğini belirtiyor.

Spor salonunda profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antrenmanlarda, onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlamasının ardından 2019'da Türkiye 3.'sü, İstanbul 2.'si olmuştur. Şu anda modellik ve yardımcı oyunculuk yapan Yunus Emre’nin aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri var.

DİĞER HABERLER
Anlatılanlardan etkilendim
Bir polisin şehit olduğu saldırının faili gözaltında
Seyahat izin belgesi zorunluluğu kaldırıldı
Mesire yerleri yeniden açılıyor
'Alternatif baro' MYK'ya geliyor
Açık öğretim sınavları ertelendi
Mavi yolculuk 1 Haziran'da başlıyor