Back To Top
Çorlu TSO Akademi’den kalite eğitimi

Çorlu TSO Akademi’den kalite eğitimi

Çorlu TSO Akademi’den kalite eğitimi
- A +

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Akademi tarafından düzenlenen eğitim ve seminerler kapsamında düzenlenen ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi gerçekleştirildi

Süleyman Serkan Yılmaz’ın sunumuyla Çorlu TSO Kuzey Eğitim Salonu’nda gerçekleşen eğitimde; Kalitenin Tanımı ve Tarihçesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Tarihçesi, Toplam Kalite Yönetimi ve İlkeleri, Problem Çözme Teknikleri Temel Eğitimi, ISO 9001-2015 Yeni Yaklaşımlar, ISO 9001-2015 Standartları, Denetim-İç tetkik ve İlgili Kavramlar, İç Tetkikçinin Özellikleri, Denetim Türleri, İç Denetim Planının Oluşturulması, İç Tetkik Soru Listelerinin Hazırlanması, İç Denetimin Gerçekleştirilmesi, İç Denetim Sonrası Raporlama ve Uygunsuzlukların Kayıt Altına Alınması, Uygunsuzlukların Bildirilmesi, Takibi ve Kapatılması, İç Denetim Simülasyonu konularında katılımcılara bilgiler aktarıldı.

TEKİRDAĞ/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN