Back To Top
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji

CES 2017'de bir Türk firması: Toyji

 - Son Güncelleme: 12.01.2017 Perşembe 17:48
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
- A +

CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor.

CES kapsamında 2012 yılından bu yana düzenlenen ve sadece yeni girişimlerin özel değerlendirme ile kabul edildiği Eureka Park her geçen sene büyümeye devam ediyor. Bu sene 600'den fazla firmanın katıldığı Eureka Park içinde yer alan iki Türk firmasından birisi olan Toyji'nin standına uğradık ve ürünlerine birlikte göz attık.

Toyji tabletler için akıllı bir oyun platformu geliştiriyor. Bu oyun platformu üzerine yerleştirilen minik model oyuncaklar tablet üzerindeki yazılımda canlanıyor ve sonrasında interaktif şekilde çocuklar bu akıllı platform ve tablet üzerindeki yazılım ile oyun oynayabiliyor.

Çocukların mesuliyetlerini geliştirmelerini, iyilik ve yardımseverlik gibi erdemlere yönelik eğitim almalarını sağlayan Toyji CES kapsamında pek çok yatırımcı ile görüştü.

Aşağıdaki videoda Toyji'nin CEO'su Cem Nahit Kone'nin anlatımı ile bu güzel ürünün videosunu izleyebilirsiniz.

Dilerseniz Toyji'nin sitesine buradan ulaşıp daha çok bilgi alabilirsiniz.

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN