Back To Top
CES 2018'e sayılı günler kaldı

CES 2018'e sayılı günler kaldı

 - Son Güncelleme: 13.11.2017 Pazartesi 14:57
CES 2018\'e sayılı günler kaldı
- A +

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı Consumer Electronic Show (CES), 9-12 Ocak 2018 tarihlerinde kapılarını yeniden açacak.

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı olan Consumer Electronic Show (CES), 2018'de 9-12 Ocak tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas kentinde düzenlenecek.

Her yıl yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan ve 4 bine yakın firmanın katılarak yeni ürün, yazılım, hizmet ve servislerini tanıttığı etkinlik 2018'de biraz daha büyümüş olarak karşımıza çıkacak.

Huawei, Intel, Ford gibi dev firmaların CEO'larının ayrı ayrı açılış konuşmaları yapacağı etkinlikte bu sene sağlık teknolojileri, otomotiv teknolojileri ve akıllı şehirler konspetleri daha ön plana çıkacak.

Geçen senelerde olduğu gibi Karar Teknoloji Editörü Ahmet Usta CES 2018 etkinliğine yerine katılarak tüm gelişmeleri haberler ve videolar eşliğinde Karar okuyucularına aktaracak.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN