Back To Top
Google'den dikkat çeken reklam filmi: Apple ve Windows'la dalga geçti

Google'den dikkat çeken reklam filmi: Apple ve Windows'la dalga geçti

 - Son Güncelleme: 31.07.2018 Salı 21:55
Google\'den dikkat çeken reklam filmi: Apple ve Windows\'la dalga geçti
- A +

Google, yeni bilgisayarı Chromebook'un bir dakikalık reklamında rakipleriyle adeta dalga geçti. Teknoloji devi, Chrome OS ile çalışan Chromebook'un reklamında Windows ve macOS işletim sistemlerindeki hatalara dikkat çekti.

Google, dizüstü bilgisayar pazarındaki varlığını hatırlatmak için yeni bir reklam filmi yayınladı. Bütçe dostu modelleriyle Avrupa ve ABD’de öğrencilerin hedefine oturan Chromebook ailesi Chrome OS işletim sistemiyle çalışıyor. Teknoloji devinin yayınladığı reklam, işletim sisteminin hata vermediğini ve güvenilir olduğunu anlatıyor. Windows ve macOS’un hata mesajlarının arka arkaya gösterildiği reklam ‘Bilgisayarınızın güvenilir olmasını istemez misiniz?’ sloganıyla yayınlandı.

CHOROME İLE OS HATALARINA VEDA EDİN

Yaklaşık bir dakika uzunluğundaki reklamda Windows ve macOS hata mesajları, virüs uyarıları ve mavi ekranlarla karşılaşıyoruz. Google rakiplerinin hatalı işletim sistemlerine karşı Chrome OS’un sadeliği ve güvenilirliğini vurguluyor.

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN