Back To Top
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış

Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış

 - Son Güncelleme: 16.01.2017 Pazartesi 10:58
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış
- A +

Logitech'in geçtiğimiz sene gelişmiş oyun kontrolleri üreten Saitek firmasını satın almıştı. Özellikle X serisi uçuş kontrolleri ile dikkat çeken Logitech Saitek ürünlerine CES 2017'de yakından baktık.

Eğer oyunlara düşkünseniz klavye ve farenini ötesine geçerek iyi bir oyun kontrol cihazı ile bu deneyimi bir adım öteye taşımanız gerekir. Bu yaklaşıma çözüm üretmeyi kendine görev edinen Saitek firması uzun yıllar boyunca gerçekçi ve çok gelişmiş oyun kontrolleri üretti.

Özellikle uçuş meraklıları için geliştirdiği HOTAS adı verilen çift kontrolden oluşan kitleri ile dikkat çeken Saitek firmasını geçtiğimiz yıl yine bir diğer oyun aksesuarları üreten Logitech firması satın aldı.

Bu sene içinde Logitech, Saitek firmasına ait ürünleri ülkemizde kendi markası ile birlikte satmaya başlayacak. Biz de CES 2017'de gezerken Logitech standında bu yeni ürünlere yakından bakma şansını yakaladık. Bakalım bu ürünler bizlere neler sunuyor?

Yükleniyor...

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN