Back To Top
Mark Zuckerberg: Facebook'u gizli bir platforma dönüştüreceğim

Mark Zuckerberg: Facebook'u gizli bir platforma dönüştüreceğim

 - Son Güncelleme: 07.03.2019 Perşembe 13:05
Mark Zuckerberg: Facebook\'u gizli bir platforma dönüştüreceğim
- A +

Facebook'un kurucusu Zuckerberg, Facebook'un geleceği hakkında konuştu. Zuckerberg "Facebook'u gizlilik odaklı bir platforma dönüştüreceğim" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya devi Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, son dönemde eleştirilerin odağında olan platform ile ilgili dün bir blog yazısı kaleme aldı.

Zuckerberg, yazıda Facebook'u gizlilik odaklı bir platform haline dönüştürmeyi planladığını açıkladı.

Kullanıcıların daha fazla gizlilik içerisinde paylaşım yapmak istediklerinin altını çizren Zuckerberg, Facebook'un önümüzdeki yıllarda bu talep doğrusunda şekilleneceğini belirtti.

Zuckerberg, blog yazısında şu ifadelere yer verdi: "Son 15 yılda Facebook ve Instagram insanlara bir kent meydanının dijital versiyonunda arkadaşlar, topluluklar ve ilgilerini çeken alanlarla bağlantı kurmalarına yardımcı oldu. Ancak insanlar giderek artan bir şekilde oturma odasının dijital versiyonunda gizlilik içerisinde bağ kurmak istiyorlar."

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN