Back To Top
Whatsapp'ta erişim sorunu

Whatsapp'ta erişim sorunu

 - Son Güncelleme: 23.01.2019 Çarşamba 05:05
Whatsapp\'ta erişim sorunu
- A +

Son dakika haberi: Whatsapp'ta yaşanılan erişim sorunu bir çok kullancıyı isyan ettirdi. Akıllara whatsapp çöktü mü? soruları gelmeye başlandı. Kullanıcılar Whatsapp erişim probleminin ne zaman giderileceğine dair yanıt beklemekte. Wahsatapp'a bağlanmak isteyen birçok kullanıcı, "Telefon Bağlı Değil" uyarısıyla karşılaştı. Kullanıcılar Whatsapp'ın erişim sorunuyla ilgili sosyal medya hesaplarından Whsatapp'ın çöktüğüne dair paylaşımlarda bulundu. Öte yandan, Whatsapp'ta yaşanan sorun 21.30 sularında kısmen giderildi.

Dünyanın birçok noktasındaki kullanıcılar, WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşadığını sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaştı. Türkiye'de de bazı noktalarda WhatsApp'a erişim sağlanamıyor ve WhatsApp'a giren kullanıcılar, "Telefon Bağlı Değil" uyarısıyla karşılaştı.

Aynı zamanda WhatsApp'ın Web sürümünde de bağlantı sorunu yaşandı. WhatsApp Web üzerinden mesaj göndermek isteyen kullanıcılar yine bağlantı sorunuyla karşılaştı.

 Öte yandan, Whatsapp'ta yaşanan sorun 21.30 sularında kısmen giderilirken, sorun nedeniyle WhatsApp yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN