Back To Top
Erbaa’da çocuk ve gençlik meclisi başkanı seçildi

Erbaa’da çocuk ve gençlik meclisi başkanı seçildi

Erbaa’da çocuk ve gençlik meclisi başkanı seçildi
- A +

Tokat’ın Erbaa ilçesinde öğrencilerin kendi aralarında seçtikleri temsilcilerin katıldığı çocuk ve gençlik meclisleri başkanlarını seçti

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ün katılımıyla yapılan toplantıda meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Kapalı zarf usulü yapılan seçimlerde en çok oyu alan Beyza Akkavak çocuk meclisi başkanlığına Ali Kaya ise gençlik meclisi başkanlığına seçildi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, çocuk ve gençlik meclislerinin önerilerini dikkate alıp karar alma sürecinde göz önünde bulunduracaklarını ifade ederek, “Çocuk ve Gençlik Meclisleri 2019-2020 dönemi için meclis başkanlığı seçimi yaptı. Bu toplantının ardından meclislerimiz aktif şekilde çalışmaya başlayacak. Bizler de onların alacakları tavsiye niteliğindeki kararları dikkate alacağız. Erbaa’mız için yapacağımız çalışmalara çocuklarımızın, gençlerimizin gözüyle de bakacağız. Meclis üyesi kardeşlerime teşekkür ediyor meclis çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

TOKAT/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN