23.03.2020  10:57
SON GÜNCELLEME: 
23.03.2020  10:58

TOKİ Konya ve Karaman kura sonuçları öğren | 2020 TOKİ Karaman Konya kura çekilişi canlı izle 

Türkiye'nin hemen hemen her ilçesine talep ile yapılan 100 bin sosyal konut projesi kapsamında TOKİ'nin Konya Meram ve Karaman Kırbağ kura sonuçları bugün öğrenilecek. Koronavirüsten dolayı TOKİ Karaman ve Konya çekilişleri internetten canlı yayınlanacak. İşte detaylar…

+
-

Karaman ve Konya’da yapılacak 100 bin konut projesinde hak sahipleri noter huzurunda kura yöntemiyle belirlenecek. TOKİ’nin resmî internet sayfası ve e-Devlet kapısı üzerinden TOKİ Konya ve Karaman sonuçları isim listesi paylaşılacak. İşte TOKİ Karaman ve Konya kura sonuçları…

TOKİ KARAMAN VE KONYA KURA SONUÇLARI BUGÜN BELLİ OLUYOR

Karaman’da inşa edilecek 658 konut için kuralar 23 Mart Pazartesi günü itibarıyla başlayacak. Karaman Kırbağ projesi için yapılacak çekiliş saat 10:00 itibarıyla başlayacak.

Konya’da inşa edilecek olan 609 konut için ise kuralar da yine bugün çekilecek. Konya Meram projesi için yapılacak çekiliş de saat 14:00’te internetten canlı olarak yayınlanacak.

TOKİ kura sonuçları açıklandığı andan itibaren aşağıdaki linkten sorgulanabilecek…

KURALAR İÇİN TIKLAYIN:

TOKİ Karaman Kırbağ canlı çekiliş - Facebook (Çekiliş saati: 10.00)

TOKİ Karaman Kırbağ canlı - Twitter

HAK SAHİPLERİ ÖDEMELERİ NASIL YAPACAK?

Hak sahiplerine konutlar; satış fiyatının yüzde 0’u peşin (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar), kalan tutarın tamamı aylık yüzde 0.49 oran ve 240 ay vade ile sabit taksit ile ödenecek. (T. Halk Bankası A.Ş. / T.C. Ziraat Bankası A.Ş. / Katılım Bankalarınca konut alıcılarına kredi imkânı tanınacak.)

Taksit ödemeleri, sözleşme tarihini takip eden aydan itibaren başlatılacaktır.

Projenin yeterli talebin oluşmaması ya da mücbir nedenlerden dolayı projenin yapılamaması durumunda, başvuru bedeli belirlenecek geri ödeme takvimi kapsamında en kısa zaman içerisinde faizsiz bir biçimde iade edilir.

DİĞER HABERLER
Böyle daha iyi görünüyor
ÖSYM'den sınav yerleriyle ilgili açıklama
Seyehat yasağı tamamen kaldırıldı
İşte haftalık haritalı hava durumu tahminleri
Bağcılar'da 10 bin seccade dağıtılacak
Aranan göktaşı Erzurum'da bulundu
Cennette 120 gün geçirdim