Back To Top

Diğer Trabzon Haberleri

2 yıl önce çıkan yangında zarar gören Çamburnu’ndaki Sarıçam Ormanı’na yaklaşık 29 bin yeni sarıçam fidanı dikildi
2 yıl önce çıkan yangında zarar gören Çamburnu’ndaki Sarıçam Ormanı’na yaklaşık 29 bin yeni sarıçam fidanı dikildi Dünyada sarıçam ormanlarının deniz seviyesine inebildiği nadir alanlardan olan ve 2 yıl önce çıkan yangında zarar gören Trabzon’un Sürmene ilçesi Çamburnu mevkiindeki....
Türkiye dünyanın dörtte üçüne su ürünleri ihraç ediyor
Türkiye dünyanın dörtte üçüne su ürünleri ihraç ediyor Türkiye, dünya devletlerinin neredeyse dörtte üçüne su ürünleri ihraç ediyor.
Bakan Albayrak, baba ocağı Dernekpazarı’nda halka seslendi
Bakan Albayrak, baba ocağı Dernekpazarı’nda halka seslendi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Belediyecilik önemli.
İş dünyasının talepleri Bakan Albayrak’a aktarıldı
İş dünyasının talepleri Bakan Albayrak’a aktarıldı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon’da iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.
Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Bülent Demirkanlı’yı getirdi
Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Bülent Demirkanlı’yı getirdi Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Trabzon’un deneyimli antrenörlerinden Bülent Demirkanlı’yı getirdi.
Whatsapp hattı 2 bin 139 bildirim aldı
Whatsapp hattı 2 bin 139 bildirim aldı Akçaabat Belediyesi halka daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, vatandaşlardan gelen talep ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla kurduğu Whatsapp destek....
Trabzon’da feci kaza, karnına bariyer saplandı
Trabzon’da feci kaza, karnına bariyer saplandı Trabzon’da meydana gelen trafik kazasında karnına bariyer saplanan İran uyruklu yaralı, Trabzon Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından karnındaki....
Bakan Albayrak: \
Bakan Albayrak: "En kısa sürede faizleri, enflasyonu tek haneli rakamlara indireceğiz” Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon’da düzenlenen toplantıda iş adamlarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.
Başkan Genç, ”İlçemizin bütün sorunlarını çözmeye talibiz”
Başkan Genç, ”İlçemizin bütün sorunlarını çözmeye talibiz” Kunduracılar, Gazipaşa caddesi ile Uzun Sokak esnafını ziyaret eden Cumhur İttifakı, Ortahisar Adayı Ahmet Metin Genç, buradaki esnafın alışveriş merkezleriyle....
Alemdaroğlu, \
Alemdaroğlu, "Trabzon’u 200-300 yıl ileriye taşıyacak bir sanayi sitesi hayal ediyoruz" Tüm Sanayiler Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Alemdaroğlu , Trabzon’u 200-300 yıl ileriye taşıyacak bir sanayi sitesi hayal ettiklerini söyledi.
Hekimoğlu Trabzon, Ahmet Özen ile yollarını ayırdı
Hekimoğlu Trabzon, Ahmet Özen ile yollarını ayırdı Hekimoğlu Trabzon, Teknik Direktör Ahmet Özen ile yollarını ayırdı.
Uğurcan Çakır, Onur’u aratmıyor
Uğurcan Çakır, Onur’u aratmıyor A Milli Takım kadrosuna davet edilen Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır, Onur Recep Kıvrak’ı aratmıyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN