28.02.2020  15:24

TRT Payitaht Abdülhamid 110. bölüm izle | Demiryolu güzergahı belirlendi

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 110. bölümünde Abdülhamid, demiryolu güzergahını belirler. Abdülhamid ile Bidar arasında yaşanan gelişme, Bidar’ın umutlanmasına neden olur. İşte Payitaht Abdülhamid ile ilgili bilmeniz gerekenler…

+
-

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde Gustav’ın serbest kalmak için yaptıkları karşılıksız kalır. Ona cezasını Ahmet Paşa verecektir. Son hamlesini yapan Mahtel ise sarayı havaya uçurmak ister. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti karar.com’da…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Oğuz boylarını toplayan Abdülhamid, demiryolu güzergahını belirlemiştir. Tutuklanan Gustav serbest kalmak için pazarlık önerir. Ancak Abdülhamid’in kararı kesindir. Ahmet Paşa, Gustav’ın cezasını verecektir. Ancak Gustav bir tertip düzenler. Rusya ile Osmanlı savaşın eşiğine gelir. Mahtel son hamlesini yapar ve sarayı havaya uçurmak ister. Halil Halid ise Abdülhamid’in vereceği görevi almadan önce Payitaht sokaklarını huzura kavuşturmak ister. Halil Halid’in adamlarına kinli olan Yanık, kaybettiği parayı alabilmek için saldırıya geçer. 

Halil Halid’in adamlarını yakalayan Yanık, adamları havasız bir odaya kapatır. Kendisini aklamaya çalışan Abdülkadir’in annesi ile arası iyice açılır. Bidar, Abdülhamid’in kendisini affetmemesi ve oğluyla yaşadığı problemler nedeniyle çok mutsuzdur. Abdülhamid ise Bidar’ı umutlandıracak bir hareket yapar. 

Blavatsky’yi dinlemeyen Gülcemal, Mehmet’in yanına gider. Ancak bunun bedeli ağır olacaktır. Bidar, kendisini Abdülhamid’e affettirecek mi? Halil Halid’in adamları Yanık’ın elinden kurtulacak mı? Tüm bu soruların cevapları ile Payitaht Abdülhamid bu akşam 20.00’de TRT 1’de.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ahmet Paşa bütün aramalara rağmen bulunmaz. Abdülhamid, Ahmet Paşa için endişelenir. Sefirler’i tehdit eden Abdülhamid, Ahmet Paşa’ya ulaşır ve hem onu hem de İsmail Hakkı’yı kurtarır. Son oyununu oynayan Zalman’ın maskesi düşer. Abdülhamid ve Ahmet Paşa düşmanın maskesini düşürmeye kararlıdır. Düştükleri tuzaktan çıkan Halil Halid ve adamları Yanık’la anlaşma yapar. Esnaftan istedikleri haracı Yanık ödeyecektir. 

Yanık ve adamları para almayı beklerken ellerindeki parayı da kaybeder. Abdülhamid’in kendisini İzmit’e göndereceğini öğrenen Bidar, iyice yıkılır. Behice Sultan’ın gelmesiyle kendisini Abdülhamid’in istemediğini düşünür. Abdülkadir kendisini aklamak isterken annesinin gözünde kötü bir duruma düşer. 
 

DİĞER HABERLER
Toplamda 20 bin 921 vaka tespit edildi
Maaştan kesinti kampanyaya bağış
Tam 125 bin araç giriş yaptı
İnfaz düzenlemesi Meclis'ten geçti
Evde kadına şiddet patladı önlem yok
Her hafta bir camide temsili cuma namazı
Dikkat bunlardan biri evetse şüphelisiniz