Back To Top
Tunceli Valiliği uyardı: "Huzuru bozmak isteyenlere müsaade edilmeyecektir"

Tunceli Valiliği uyardı: "Huzuru bozmak isteyenlere müsaade edilmeyecektir"

Tunceli Valiliği uyardı: \
- A +

Tunceli Valiliği, kentte kontrol altına alınan örtü altı yangınını bahane ederek huzuru bozmak ve terörle mücadeleyi sekteye uğratmak isteyen hiç bir kişi, grup ve oluşuma müsaade edilmeyeceğini duyurdu

Tunceli Valiliği tarafından bugün huzuru bozmak isteyenlere yönelik bir açıklama yapıldı.

Valilik açıklamasında,"Tunceli, tarihinin en huzurlu günlerini yaşamakta olup istihdam başta olmak üzere şehrimize yapılan yatırımlarla devletimiz ve vatandaşlarımız arasında sıcak bir diyalog ve iletişim ortamı sağlanmıştır. Bu durumdan rahatsız olan bazı art niyetli çevrelerce örtü altı yangınlar bahane edilerek esasen terörle mücadelemiz sekteye uğratılmak istenmekte gerçek olmayan paylaşım ve haberlerle vatandaşlarımızın çevre duyarlılığı istismar edilmektedir. Örtü altı yangınlarına yangın söndürme uçakları da dahil olmak üzere her türlü imkanlarımız seferber edilmiştir. Şehrimizin sahip olduğu bu huzurlu ortamı şu an kontrol altına aldığımız örtü altı yangınlarını bahane ederek bozmak, vatandaşlarımızın duyarlılıklarını istismar etmek ve terörle mücadelemizi sekteye uğratmak isteyen hiçbir kişiye, gruba ve oluşuma müsaade edilmeyecek ve gerekli her türlü kanuni işlem yapılacaktır" denildi.

TUNCELİ/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN