24.01.2020  07:41

Tunceli’de “Çay sizden, sohbet bizden” projesi

AK Parti Tunceli İl Başkanlığı tarafından başlatılan “Çay sizden, sohbet bizden” projesi kapsamında ev ziyaretlerinin devam ettiği belirtildi

+
-

Proje kapsamında AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek, Hozat İlçe Başkanı Teyyar Orhan ile birlikte Hozat ilçesinde ev ziyareti gerçekleştirdi. Kureyşan ocağından alevi dedesi Ali Ekber Balık’ın evini ziyaret etti. AK Parti heyetine ev sahibi Gülten Balık tarafından ateşte demlenen çay ikram edildi.

Ateş çayının şimdilerde olmadığını belirten Gülten Balık,"Ateşte demlenen çayın tadı bir başka oluyor. Buda önemli bir kültür önceden hepimizin evinde baca, ocak vardı şimdiki imkanlar ile ateş çayı da unutuldu"dedi.

Projenin önemine değinen AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek,"İl Başkanlığı olarak teşkilatlarımızda düzenlediğimiz vatandaş buluşmaları dışında halkımızın talep ve öneriyle çalışmalarımızı şekillendirmek için bu tarz projeler ile vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Bugüne kadar projemiz kapsamında 4 bin hanemizi ziyaret ettik. Projemiz Hozat ilçemizde de devam ediyor, teşkilatımız projemiz kapsamında 2 bin 20 hanemizi ziyaret ederek tamamlayacak” diye konuştu.

TUNCELİ/İHA


(FOTOĞRAF)
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
Özür dile Aleksey
Erdoğan'a taziye mesajı
'Libya'da şehit' haberi başlarına iş açtı
Korkulan olmadı
Alev Alatlı'yı ziyaret etti
İdlib şehidine veda
Tüm araç ve eşya girişleri de durduruldu