26.05.2020  18:53
SON GÜNCELLEME: 
26.05.2020  18:57
KAYNAK: 
KARAR.COM

Tutunamayanlar Çevrimiçi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tutunamayanlar sezon finali mi yaptı, bitti mi?

Tutunamayanlar Çevrimiçi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tutunamayanlar sezon finali mi yaptı, bitti mi? sorularının yanıtlarını haberimizde aktardık. TRT 1'in sevilen dizisi Tutunamayanlar'ın iki haftadır yayınlanmaması, dizinin final vey sezon finali yaptığı dedikodularını neden oldu. İşte detaylar...

+
-

'Tutunamayanlar neden yok?', 'Tutunamayanlar Çevrimiçi 5. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Tutunamayanlar bu akşam var mı yok mu?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. TRT 1'de bu akşam saat 20.00'de 'Madagaskar 3' yayınlanacak. 12 Mayıs 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; karantina nedeniyle evlerinden çıkamayan mahalle sakinleri, empati yapmaya karar verirler. Online olarak videolu görüşme yapan karakterler, birbirlerinin taklidi yaparak eleştirilerini dile getirirler. 'Tutunamayanlar izle' detayları haberimizde...

TUTUNAMAYANLAR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Koronavirüs salgın hastalığından önce her salı günü TRT 1 ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisinin 5. bölümü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bu akşam yayınlanmayacak.

TUTUNAMAYANLAR ÇEVRİMİÇİ 5. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, set çalışanları olmadan robot kameralarla çekilen sahnelerle oluşturulan yeni formatıyla 'Tutunamayanlar Çevrimiçi' adıyla yayınlanmaya devam edecek. Tutunamayanlar Çevrimiçi 5. bölümün ne zaman yayınlanacağı belli olmadı.

TUTUNAMAYANLAR ÇEVRİMİÇİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Tutunamayanlar Çevrimiçi'nin 5. bölüm fragmanı da paylaşılmadı. Tutunamayanlar Çevrimiçi yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

TUTUNAMAYANLAR ÇEVRİMİÇİ 4. BÖLÜM FRAGMANI

TUTUNAMAYANLAR SON BÖLÜM İZLE

TRT 1'in fenomen dizisi Tutunamayanlar'ın tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak, Tutunamayanlar Çevrimiçi serisinin tüm bölümlerini ise BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Tutunamayanlar Çevrimiçi'nin 5. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Tutunamayanlar yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Tutunamayanlar Çevrimiçi'nin 4. bölümünde; karantina nedeniyle evlerinden çıkamayan mahalle sakinleri, empati yapmaya karar verirler. Online olarak videolu görüşme yapan karakterler, birbirlerinin taklidi yaparak eleştirilerini dile getirirler.

Bu arada İrem'in iş arayışına yardımcı olmak isteyen Tarık, İlhan ve Lütfü'ye danışır. Onların önerdiği işleri beğenmeyen Tarık, evden yapılabilecek farklı işler dener ancak başarılı olamaz.

İlhan ise karantina sürecini tamamlamış, Lütfü'nün balkonuna gelmiştir. Diğer taraftan Lütfü'nün başı İmtiyaz'ın yeni verdiği görevle beladadır.

TUTUNAMAYANLAR KONUSU NE?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık'ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem'in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem'i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan'la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi'nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

TUTUNAMAYANLAR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan'ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu'nun oturduğu Tutunamayanlar dizisi oyuncu kadrosunda; Doğu Demirkol (Tarık), Ece Çeşmioğlu (İrem), Asuman Dabak (Cemile), Yeliz Kuvancı (Ayşe), Zafer Algöz (İlhan), Dilhan Naz Özgülüş (Eylem), Şinasi Yurtsever (Hicabi Cihangir) Bora Akkaş (Yağız), Hande Katipoğlu (Belgin Beren), Barış Yıldız (Lütfü), Dilek Çelebi (Nurdagül), Uğur Serhan (Hikmet), Bülent Çolak (Şair Edgar Allen Poe) gibi isimler yer alıyor.

TUTUNAMAYANLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1'in absürt komedi türündeki dizisi Tutunamayanlar, İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Beykoz ilçesinde çekiliyor. İstanbul Boğazı'nın kıyısı bulunan ilçede çekilen dizide sıkça Boğaziçi manzaraları sahnelere yer veriliyor.

DİĞER HABERLER
Patlayıcıyı çakıl kamyonuna yüklemişler!
'Çoklu baro'da birinci bölüm kabul edildi
Acı haber geldi... 3 şehit!
Kapatmak gibi planımız yok!
İhtimaller karartıldı ifadeler tutarsız!
Gelecek Partisi'nden havai fişeklere yasak
Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı