11.02.2020  05:48

Çukur 88. bölüm fragmanı izle | Çukur son bölümde ne oldu?

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. Dizinin hayranları 87. bölümün ardından, hemen “Çukur 88. bölüm yayınlandı mı?” sorusuna cevap aramaya başladılar. Çukur 87. bölümde neler yaşandı?

+
-

Show Tv ekranlarının efsane dizisi Çukur aksiyon ve heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümü bitmesi üzerine de “Çukur 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusu izleyiciler tarafından aratılmaya başladı. Çukur 88. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

20-02/11/ukur2.jpg

Çukur 87. bölümde yaşananlar Karaca'yı çok etkiledi. Karaca'nın kendisini korumaya çalışan Azer ile arasında bir yakınlaşma meydana geldi. Çağatay, Yamaç'ı giderek köşeye sıkıştırdı. Yamaç'ın sığındığı yer ise herkesi şaşkına çevirdi. Çağatay elindeki bütün imkanlarla Çukur'un üzerine yürüdü. Bundan sadece Koçovalı erkekler değil kadınlar da çok büyük bir şekilde etkilendi. Cumali, Akın ve Selim'in eli kolu bağlandı. Cumali, Selim ve Akın'ın etkisiz hale gelmesi nedeniyle, mahalle koruyucusuz kaldı.

ÇUKUR 88. BÖLÜM YAYINLANDI MI?

Çukur 88. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Çukur 88. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eklenecek. Şu an için sadece Çukur 88. bölüm çekimlerinden bazı fotoğrafların videosu yayınlandı. İşte Çukur 88. bölüm sneak peek... 

ÇUKUR 87. BÖLÜM İZLE 

 

20-02/11/ukur-1581402256.jpg

Selim, Cumali ve Akın etkisiz hale gelince Çukur korumasız kaldı. Çukur halkı giderek çaresizleşirken Çağatay, Yamaç’ın hayatına karşılık para ödülü koydu. Yamaç ve Vartolu bir anda kendilerini hedef tahtasında buldu.Karaca ve Azer arasında bir yakınlaşma yaşandı. Çağatay Yamaç'ı giderek daha çok sıkıştırırken Yamaç'ın kime sığınacağı merak konusu olacak. 

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden biri olan Çukur’un kontrolü Koçova ailesindedir. Koçovalılar, Çukur’u yönetirken uyuşturucu ticaretine asla izin vermezler. Ancak, bu yasağı kırmaya hazırlanan bir grubun varlığı ile çatışmalar başlar. Koçovalılar pes etmek üzereyken, ailenin küçük oğlu Yamaç, Çukur’a geri döner. Yamaç'ın dönüşüyle yepyeni olayların fitili de ateşlenir. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. Ölene kadar mutlu olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

DİĞER HABERLER
PKK/YPG'ye ağır darbe
Prof. Dr. Ağalar, aşının uzun bir süreç olduğunu belirtti
Tweet atan kişilerin tutuklu kalması kabul edilemez
İhlal eden gözaltına alınacak
Öğle namazı 10 rekattır
Sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli
Yasağı delen vatandaş valiye yakalandı