16.02.2020  05:13

Çukur 88. bölüm fragmanı yayınlandı... Yamaç zor anlar yaşayacak

Çukur 87. son bölümde, Yücel’in oyunları sonrası, Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kaldı. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da çok şey değişti. Hakimiyeti Akın Koçovalı ele geçirdi. Baykal’ın kızı Efsun’un ise Çukur’a adım atması olayları bambaşka bir boyuta taşıdı. Peki Çukur 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 87. bölümde ne oldu? Tüm ayrıntılar haberimizde...

+
-

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. Dizinin hayranları 87. bölümün ardından, hemen “Çukur 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusuna cevap aramaya başladılar. Peki, Çukur 87. bölümde neler yaşandı? Show Tv ekranlarının efsane dizisi Çukur aksiyon ve heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümü bitmesi üzerine de “Çukur 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusu izleyiciler tarafından aratılmaya başladı. Çukur 88. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde. 

ÇUKUR 87. BÖLÜM İZLE

Çukur 87. bölümde yaşananlar Karaca'yı derinden etkiledi. Karaca'nın kendisini korumaya çalışan Azer ile arasında bir yakınlaşma meydana geldi. Çağatay, Yamaç'ı giderek köşeye sıkıştırdı. Yamaç'ın sığındığı yer ise herkesi şaşkına çevirdi. Çağatay elindeki bütün imkanlarla Çukur'un üzerine yürüdü. Bundan sadece Koçovalı erkekler değil kadınlar da çok büyük bir şekilde etkilendi. Cumali, Akın ve Selim'in eli kolu bağlandı. Cumali, Selim ve Akın'ın etkisiz hale gelmesi nedeniyle, mahalle koruyucusuz kaldı.

ÇUKUR  88. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 88. yeni bölüm fragmanında Yamaç, Cumali’den sıkı bir ağabey dayağı yedi. Dövüş sahneleri son bölümde heyecan seviyesini zirveye taşırken, Emmi’ye ne olduğu ise herkes tarafında merak edildi. Mahsun’un Yamaç’ın yardımına koştuğu anlar dikkat çekti. Nehir’in hamile olduğunu öğrenen Yamaç, şaşkınlık içerisinde kaldı. İşte Çukur 88. bölüm ilk fragmanı ve Çukur 88. bölüm 2. fragmanı.

ÇUKUR  88. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR  88. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden biri olan Çukur’un kontrolü Koçova ailesindedir. Koçovalılar, Çukur’u yönetirken uyuşturucu ticaretine asla izin vermezler. Ancak, bu yasağı kırmaya hazırlanan bir grubun varlığı ile çatışmalar başlar. Koçovalılar pes etmek üzereyken, ailenin küçük oğlu Yamaç, Çukur’a geri döner. Yamaç'ın dönüşüyle yepyeni olayların fitili de ateşlenir. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. Ölene kadar mutlu olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

 

DİĞER HABERLER
Atatürk Havalimanı'na pandemi hastanesi
Sokağa çıkma kısıtlamalarıyla ilgili gözler Erdoğan'da
'Türkiye'ye meteor düştü' iddiasına inceleme
2 bakanlığa yeni atamalar yapıldı
Meteor olayı olduğu kesin
Belediye meclislerine de başkanlık modeli
Sultanahmet'te fetih mesajı