Back To Top
Sağlık-Sen heyetinden Başkan Cahan’a teşekkür plaketi

Sağlık-Sen heyetinden Başkan Cahan’a teşekkür plaketi

 - Son Güncelleme: 12.02.2019 Salı 13:06
Sağlık-Sen heyetinden Başkan Cahan’a teşekkür plaketi
- A +

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Uşak Şube Başkanı Muhammed Ali Aloğlu, sendikalarının Türkiye’deki kamu görevlisi sendikaları içerisinde en fazla üyeye sahip, sağlık ve sosyal politikalar konusunda temel belirleyici olduğunu ifade etti

Başkan Aloğlu ve yönetim kurulu üyeleri Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Uşak’a hizmetleri ve sendikaya destekleri nedeniyle Başkan Cahan’a plaket takdim edildi. Sağlık ve sosyal hizmet alanında kamuda en fazla üyeye sahip. Ziyarette konuşan Aloğlu,

Türkiye’deki kamu görevlisi sendikaları içerisinde en fazla üyeye sahip, sağlık ve sosyal politikalar konusunda temel belirleyici, dünyadaki sendikal faaliyetlerde lider konumunda sivil toplum kuruluşu olduklarını ifade etti.

Ardından Başkan Cahan’a plaket takdim eden Aloğlu, “Başkan Cahan 2014-2019yılları arasında görev süresince Uşak’ımıza yaptığı hizmetler aşikar. Bu nedenle sendikamız ve yönetim kurulumuz olarak kendisine ilimize kazandırdıkları ve sendikamıza destekleri için çok teşekkür ediyor, gelecek hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret plaket takdimi ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

UŞAK/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN