Back To Top
Uşak polisinden üniversite öğrencilerine güven veren çalışma

Uşak polisinden üniversite öğrencilerine güven veren çalışma

Uşak polisinden üniversite öğrencilerine güven veren çalışma
- A +

Uşak polisi üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere ve velilere suç ve suçlu ile mücadelede onlara her zaman devletin yanlarında olduğunu vurgulayan bir çalışma gerçekleştirdi

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen bilgilendirme ve önleme faaliyetleri kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Uşak Üniversitesi Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarına kayıt için gelen öğrencilere ve ailelerine yönelik bilgilendirme standı kurdu. Stantta uyuşturucu-uyarıcı maddelerin kullanımı, türleri, terör örgütlerinin faaliyetleri, marjinal grupların eleman temininin engellenmesi gibi konular ile suç ve suçlu ile mücadelede onlara her zaman devletin yanlarında olduğu hissinin verilmesi amacıyla; Narkotik Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Güvenlik, Asayiş ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri Uşak Üniversitesi 1 Eylül Kampüsü içerisinde bilgilendirmede bulunuldu.

Bu konuda hazırlanan tanıtıcı broşürler verilerek gerekli uyarılar yapılırken, öğrenci ve ailelerle sohbet ederek birebir bilgilendirmelerde yapıldı.

UŞAK/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN