Back To Top
Bilgi Denizi’nden İHA’ya ziyaret

Bilgi Denizi’nden İHA’ya ziyaret

Bilgi Denizi’nden İHA’ya ziyaret
- A +

Van Bilgi Denizi yetkilileri, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kapsamında İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

Van’ın eğitim kalitesini yükselmek amacıyla harekete geçen ve ileriki günlerde açılacak olan Bilgi Denizi’nin yetkililerinden Lokman Tekin ve Didem Ezgi Tirindaz, İHA Van Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteci Günlerini kutladı. Ziyaretleri sırasında İHA çalışanları ile sohbet eden Tekin ve Tirindaz, “Kamuoyunu bilgilendirme anlamında ifa ettiğiniz çalışmaların öneminin farkındayız. Bizler bu anlamda çalışmalarınızda başarılar diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyoruz” dediler.

İHA personelleri ise, ziyaretlerinden ötürü Bilgi Denizi yetkilileri Lokman Tekin ve Didem Ezgi Tirindaz’a teşekkür ederek, açılacak yeni eğitim kurumunun Van’a ve ülkeye hayırlara vesile olmasını dilediler.

VAN/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN